Baltaodės - vėl vienvaldės podiumų karalienės

Lucia Danes - -
Baltaodės -  vėl vienvaldės podiumų karalienės

Atrodo, ekonominė krizė neaplenkė ir mados pasaulio. Su finansiniais sunkumais kovoja 22 metus gyvuojantys ir savo originaliomis idėjomis džiuginantys ekstravagantiškieji Christian Lacroix mados namai. Žlugus gelbėjimo planui, vienas garsiausių Vokietijos mados koncernų „Escada“ visai neseniai pranešė, kad ketina skelbti bankrotą. Sunkus ekonominis laikotarpis skausmingai palietė garsiausius mados kūrėjus. Jį patyrė ir gražiosios podiumų deivės – manekenės.

Šį sekmadienį britų supermodelis Naomi Campbell dienraštyje „Telegraph“ išliejo visą savo nerimą dėl ekonominės krizės, kuri turi neigiamos įtakos tamsiaodėms manekenėms. Naomi teigimu, jos odos spalvos atstovės per ekonominį suknmetį gauna žymiai mažiau darbo pasiūlymų, jų beveik nematyti garsių dizainerių reklaminiuose stenduose ir populiarių leidinių puslapiuose.

„Šiais metais mes tiek pat nusiritome, kiek jau buvome pažengę. Nematau nei vienos tamsiaodės manekenės didelėse reklaminėse kampanijose. Žmonės yra ekonominės krizės panikoje ir todėl nedrįsta rizikuoti ir pasikviesti tamsiaodžių ar kokios nors kitos rasės manekenių dirbti kartu su jais. Gėda. Ir labai liūdna“, – pasipiktinusi tokia situacija atviravo Naomi Campbell.

Šiam Naomi pastebėjimui pritarė aukštosios mados atstovas, britų dizaineris Bruce Oldfield. „Tai yra visiška teisybė, kad tamsiaodės manekenės nebus tokios populiarios reklaminėse kampanijose ir žurnalų viršeliuose taip, kaip baltaodės. Ekonominiu laikotarpiu joms bus dvigubai sunkiau gauti vertingų užsakymų“, – teigė B. Oldfield.

Baltaodės –  vėl vienvaldės podiumų karalienės

Taigi kaip bus iš tiesų? Ar tikrai ant podiumų karaliaus vienvaldystė? Beje, tai jau ne pirmas kartas, kai aikštingoji Naomi Campbell pareiškia savo nuomonę apie mados industrijoje vyraujančius nelygiateisiškumus. Anksčiau „Glamour“ žurnale išspausdintame jos interviu manekenė teigė pati turinti dirbti žymiai daugiau tam, kad su ja būtų elgiamasi kaip su lygia.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt