Bateliai rudeniui iš vyrų spintos

Alice Woods - -
Bateliai rudeniui iš vyrų spintos

Atkalbėti moterį autis aukštakulnius gali tapti didžiuliu iššūkiu, tačiau greitą gyvenimo tempą suderinus su itin stilingais žemapadžiais saviškius čiurnas laužančius ir kaukšinčius draugus galima drąsiai paslėpti spintoje.

Norint nepasiklysti tarp daugybės skirtingų bekulnių batelių vertėtų pasižiūrėti į vyrų pėdas. Tiksliau į tai, kuo jos apautos – vyriškų batų modeliai, tik šiek tiek aptakesni ir subtilesni yra puikus pasirinkimas šaltėjančiam orui.

Mokasinai

Bateliai rudeniui iš vyrų spintos

Amerikos indėnų apavas, kuris tradiciškai buvo gaminamas iš verstos elnio ar kitos minkštos ir gerai išdirbtos odos, puikus pasirinkimas saulėtam, tačiau vėsesniam orui. Beje, šiuolaikiniai mokasinai smarkiai primena kitus vyriškų batų modelius, tačiau šie batai turėtų būti sudaryti iš vientisų dalių, o ant noselių jokių būdu neturėtų būti papildomo odos lopo.

Oksfordai ir gibsonai

Bateliai rudeniui iš vyrų spintos

Šie batų modeliai buvo sukurti Didžiojoje Britanijoje ir ilgą laiką buvo laikomi privaloma formalios aprangos dalimi. Įdomu tai, kad nors iš pirmo žvilgsnio bateliai atrodo vienodi, tačiau oksfordo modelio raišteliai turėtų būti paslėpti po batviršiu, o jeigu apatinė suvarstymo dalis matosi, tai avite gibsonus. Laikyta, kad vyriški oksfordai yra prašmatnesnis apavas, tačiau šiandien abu modeliai tiek vyrų, tiek moterų dažnai avimi tiek laisvalaikiu, tiek derinant su solidesne apranga.


Venecijietiški loaferiai

Bateliai rudeniui iš vyrų spintos

Pristatant drabužius, kuriuos vertėtų įsigyti grįžtant į mokyklą ar universitetą siūlėme rinktis klasikinius loaferius, tačiau orui šaltėjant praktiškiau avėti venecijietišką variantą. Kodėl šie batai vadinami venecijietiškais? Nes jų forma šiek tiek primena gondolą.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt