Batų maniakė Blake Lively ir kitos žvaigždės ant raudonojo kilimo

Jake Doe - -

Vakar Niujorke, Šiuolaikinio meno muziejuje 24-ąjį kartą buvo pagerbti batų kūrėjai, gavę Footwear News Achievement Awards premijas – savotiškus Oscar’us avalynės mados industrijoje. Geriausiu metų dizaineriu paskelbtas Brian Atwood, o kategorijoje „Metų persona“ lygių nebuvo garsiajam modeliuotojui Christian Louboutin.

Žinoma, būtų keista, jei tokiame renginyje nedalyvautų garsioji batų maniakė, „Gossip girl“ žvaigždė Blake Lively, kuri į ceremoniją atvyko įsikibusi į jau minėto apdovanojimų laureato Louboutin parankę. 23-jų aktorė, anksčiau prisipažinusi taip mylinti garsiuosius raudonpadžius, kad nenorinti su jais skirtis net eidama miegoti, be jokių abejonių ceremonijoje avėjo Louboutin’us priderintus prie Prabal Gurung suknelės.

Tarp vakaro svečių taip pat buvo Holivudo aktorė Jessica Alba, verslininkė Ivanka Trump, vakarėlių liūtė Olivia Palermo, dizaineriai Michael Kors, Brian Atwood bei daugybė kitų pramogų pasaulio atstovų.

Footwear News Achievement Awards 2010

Blake Lively ir Christian Louboutin

Jessica Alba ir Cash Warren

Olivia Palermo

Charlotte Olympia Dellal

Brian Atwood

Michael Kors

Photo: http://www.glamour.ru/fashion/fashion_blog/403059/

The Gotham Independent Film Awards 2010

Anksčiau šią savaitę niekada nemiegančiame Niujorke įvyko dar vieni – šįkart kino – The Gotham apdovanojimai, kuriuose triumfavo trileris „Winter’s bone“. Tarp daugybės vakaro svečių, raudonuoju kilimu žingsniavo ir iš minios savo apranga išsiskyrė Blake Lively kolegė Leighton Meester, pasipuošusi Thom Browne kostiumu ir kaklaraiščiu bei Salvatore Ferragamo aukštakulniais.

Leighton Meester

Hilary Swank

Mila Kunis

Natalie Portman

Anne Hathaway

Julianne Moore

Winona Rider

Photo: http://www.glamour.ru/fashion/fashion_blog/402940/

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt