Belaukiant Fortūnos apkabinimo: Justina Vilčinskaitė

Lucia Danes - -
Belaukiant Fortūnos apkabinimo: Justina Vilčinskaitė

DOSJĖ

Vardas, pavardė: Justina Vilčinskaitė

Gimimo data, vieta: 1993 04 25, Vilnius

Agentūros: „Supermodels“ (Vilniuje) ir „Joy“ (Milane)

Ūgis ir išmatavimai: 182 cm; 88, 61, 91

Plaukai: šviesiai rudi

Išsilavinimas: šiemet baigė 10 klasių

Užsienio kalbos: anglų

Fotosesijos žurnalams: „Famiglia Cristiana“, „Jurgita“ ir kt.

Demonstruotos kolekcijos: dalyvavo keliuose šou

Pomėgiai: muzika, draugai

Septyniolikmetė Justina Vilčinskaitė negali pasigirti, kad modelio darbas jai nekainuoja pastangų. Jeigu tik kiek pritrūksta valios sveikai maitintis ir sportuoti, jos kūno linijos tuoj pat pasikeičia ir nebeatitinka standartų. Vis dėlto ji atkakliai siekia savo tikslo ir kantriai laukia savo triumfo valandos.

Nuo kailinių iki kvepalų


Sostinės Jeruzalės vidurinės mokyklos vienuoliktokė Justina pasakoja, kad modelio profesija susižavėjo žiūrėdama Lietuvoje rodytą amerikiečių realybės šou „Top modeliai“: „Būdami aštuntokai su bendraklasiais susidomėję sekėme šį šou ir viena draugė pasakė, kad man reikia pamėginti tapti modeliu. Pagalvojau: „Kodėl gi ne?“

Justina užpildė anketą „Supermodels“ interneto svetainėje ir jau po savaitės sulaukė kvietimo užeiti į biurą Vilniuje. „Pasakė, kad mano veido bruožai tinkami šiam darbui. Tik liepė šiek tiek patobulinti figūrą“, – prisimena ji.

Tėvai nesipriešino Justinos pasirinkimui. Tik perspėjo, kad jeigu dėl modelio darbo kentės mokslai, tada teks jo atsisakyti.

Beje, priekaištų tiek iš tėvelių, tiek iš mokytojų Justina nesulaukia. Tik fizinio lavinimo mokytoja kartais pašiepia, kai atliekant užduotis nesiseka. Beje, šių pamokų Justina labai nemėgsta. Ji įsitikinusi, kad fizinio lavinimo užduotys yra per sunkios.

Praėjus kiek daugiau nei metams po sutarties pasirašymo Justinai agentūra pasiūlė padirbėti Milane. Lietuvaitė ten praleido du mėnesius – dalyvavo drabužių pristatymuose, fotografavosi įvairioms interneto svetainėms. „Teko demonstruoti kailinius (nuo jų dabar bloga :)), reklamuoti Johno Galliano vardinius kvepalus“, – vardija ji.

Belaukiant Fortūnos apkabinimo: Justina Vilčinskaitė

Sportas privalomas


Grįžusi iš Milano jaunoji manekenė visas jėgas skyrė mokslams, nes reikėjo pasivyti klasės draugus. Sėkmingai pabaigusi dešimtą klasę netrukus sulaukė pasiūlymo dar sykį vykti į Milaną, iš jo grįžo liepos pabaigoje. Per šią viešnagę Justinai ypač įsiminė madų pristatymas, kuriame ji kartu su kitomis manekenėmis pristatė Milano madų instituto studentų darbus: „Man teko išeiti pirmai, todėl patyriau nemažai streso. Rankos ir kojos drebėjo, batai krito ir t.t. Laimei, nieko baisaus nenutiko.“

Justina su nostalgija prisimena ir kitą madų renginį, kur jai teko demonstruoti vestuvines sukneles.

Tačiau svarbiausia, kad per antrą viešnagę Italijoje lietuvaite susidomėjo „Empire“ agentūra, kuri kviečia padirbėti Japonijoje. Tiesa, agentūros atstovai iškėlė vieną sąlygą – Justina turi patobulinti kūno linijas.

Mergina neslepia, kad jai išlaikyti reikalaujamą figūrą kainuoja nemažai pastangų: „Aš tiesiog privalau sportuoti. Užtenka pratimų kojoms ar lanką pasukti. Tačiau jeigu to kurį laiką nedarau, raumenys iš karto subliūkšta. Suprantama, turiu prižiūrėti ir savo mitybą. Stengiuosi valgyti sveiką maistą. Kažkada mėginau skaičiuoti kalorijas, bet man tai pasirodė visiška nesąmonė.“

Belaukiant Fortūnos apkabinimo: Justina Vilčinskaitė

Įkyrūs italai


Mergina šypsodamasi prisipažįsta, kad būtent per viešnagę Italijoje priaugo kilogramų. O dėl jų kalti… pietietiško būdo italai. „Vakarais nėra ką veikti, tad belieka varstyti šaldytuvą ir užkandžiauti. Sportuoti neišeina, nes mus per langus (apartamentuose kažkodėl nėra užuolaidų) stebi kaimynai. Ne tik kaimynai, būna, kad ir pro šalį važiuojančios mašinos sustoja po langais ir vairuotojai spokso į mus. Ir gatvėse nepabėgiosi, visokio amžiaus italai nuolat „kabina“.

Justina sako jau įpratusi nekreipti dėmesio į italų bendravimo manieras. „Ką padarysi, kad jų būdas toks karštas. Be to, matyt, jie jaučia silpnybę ilgakojėms. Kvietimų į pasimatymus sulaukiame šimtus per dieną, bet jais nepasinaudojame“, – šypteli ji.

Abu sykius Milane Justina gyveno tuose pačiuose kotedžo tipo apartamentuose be užuolaidų. Skirtumas tik tas, kad per pirmąją viešnagę ji gyveno su 6 kolegėmis, o per antrąją tuo pačiu 4 kambarių būstu teko dalintis dar su 13 modelių (nenuostabu, kodėl italai varvina seiles po jų langais – aut. past.).

Nepaisant to, gražuolės puikiai sutarė tarpusavyje. Po darbų jos pasivaikščiodavo Milano gatvėmis, grįžusios į apartamentus kartu gamindavosi vakarienę, bendraudavo. „Kurį laiką šalia mūsų gyveno vaikinų modelių būrys. Su jais irgi gražiai bendravome, kartu vakarienes gaminome“, – pasakoja lietuvaitė.

Belaukiant Fortūnos apkabinimo: Justina Vilčinskaitė

Krepšinio išsižadėjo


Didelį ūgį Justina paveldėjo iš tėvų. Tiek mama, tiek tėtis yra netgi žaidę krepšinį. Jaunoji manekenė irgi neišvengė šios sporto šakos specialistų dėmesio. Daugiau nei penkis metus Justina lankė krepšinio būrelį ir žaidė vidurio puolėjos pozicijoje. „Nustojau žaisti krepšinį, nes kompanija buvo nelabai draugiška. Be to, krūviai buvo labai dideli – sportuoti reikėjo beveik kasdien. Patyriau kelių, klubų traumas“, – išvardija priežastis, kodėl atsisakė tęsti krepšininkės karjerą.

Išblėsus oranžinio kamuolio aistrai, mergina dvejus metus mokėsi groti gitara. Tiesa, dabar šio instrumento į rankas nebeima – pabodo.

O kaipgi meilė? Negi gražuolės širdis iki šiol laisva? Justina tikina, kad šiuo metu jos širdies nevirpina stiprūs išgyvenimai. O kokios išvaizdos ir vidinių savybių vaikinai jai labiau patinka? „Negaliu atsakyti į šį klausimą, nes vaikinai, kurie buvo kritę į akį, labai skirtingi“, – šypsosi modelis.

Baigusi vidurinę, Justina planuoja studijuoti bankininkystę Lietuvoje arba Italijoje. „Jeigu taip dažnai lankysiuosi Milane, išmoksiu italų kalbą ir galėsiu studijuoti ten. Galbūt pavyks derinti studijas ir modelio darbą“, – svarsto mergina.

Viena didžiausių jos „manekeniškų“ svajonių – dalyvauti „Victoria Secret“ renginiuose. Kas žino, gal jaunajai lietuvaitei atkaklumas ir Fortūna (modelių versle ji turi didelę reikšmę – aut. past.) padės įgyvendinti šią svajonę? Palinkėkime jai sėkmės!

Belaukiant Fortūnos apkabinimo: Justina Vilčinskaitė

Stilius: Savitas, bet neiššaukiantis.

Idealiausias derinys: Suknelė, timpės ir aukštakulniai.

Parduotuvė: Lietuvoje apsilanko įvairiose, Italijoje labiausiai mėgsta „H & M“.

Apsipirkinėja: Kai tik užsimano, o tai nutinka dažnai.

Aksesuaras: Auskarai.

Rankinėje: Piniginė, mobilusis telefonas, veidrodėlis, šukos, lūpų blizgis.

Kvepalai: „Blax“, „ESCADA moon spirit“

Kosmetika: „Max Factor“, „Maybelline“, „Nivea“ (kremas).

Procedūros: Manikiūras.

Grožio paslaptis: Sportas ir sveikas maistas.

Belaukiant Fortūnos apkabinimo: Justina Vilčinskaitė

Belaukiant Fortūnos apkabinimo: Justina Vilčinskaitė

Belaukiant Fortūnos apkabinimo: Justina Vilčinskaitė

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt