Beprotiškai stilingas Monicos Menez fotografijos pasaulis

Alice Woods - -
Beprotiškai stilingas Monicos Menez fotografijos pasaulis

„Man visuomet smagu sukurti ir iki tobulumo išdailinti perdėtai puošnų vizualinį fejerverką“, – prisipažįsta talentinga ir garsi fotografė iš Štutgarto Monica Menez, kurios darbuose, įvairiausiais būdais laužančiuose estetinius stereotipus, visu gražumu atsiskleidžia spalvų, formų bei optinių iliuzijų žaismas.

Monica Menez 1971-aisiais gimė Kroatijoje, o trejų su tėvais persikėlė į Vokietiją. Būdama 16-kos, nusipirkusi Canon AE/1 aparatą, ji itin susidomėjo fotografavimo menu. Baigusi fotografijos studijas, Monica keletą metų dirbo spaudos fotografe, o 2002-aisiais su savo beprotiškai stilingomis ir švelniai šokiruojančiomis idėjomis įžengė į mados pasaulį.

Šiandien menininkės darbai nuolat pasirodo prestižiniuose žurnaluose, tokiuose kaip „Vogue“, „Quest“, „Madame“ bei „Blonde“, o jos asmeniniai projektai apkeliavo nemažai parodų salių visame pasaulyje, įskaitant ir Mados fotografijos festivalį Kanuose. Labai daug dėmesio mados pasaulyje susilaukė ir Menez kaip kino režisierės debiutas – seksualus, nepaprastai stilingas ir tuo pačiu novatoriškas, ironiškas, į jokius rėmus netelpantis klipas, reklamuojantis „Willems Wonderglass“ žiemos 2011 kolekciją, apie išprotėjusią viliokę, netikėčiusiais būdais gaminančią picą ją užsakiusiam klientui Mr. Green.

„Mados fotografija reikalauja ne vien techninių žinių, kaip veikia fotokamera bei kaip gudriau panaudoti šviesą. Pasiruošimą mados fotosesijai aš lyginu su nuostabaus torto kepimu: žinoma, receptas, tai yra, tinkamai parinkti bei kruopščiai suderinti ingredientai, yra pagrindas. Tas pats ir su fotografija: tik tobula modelių, stiliaus, makiažo, apšvietimo bei, svarbiausia, labai gerai apgalvotos idėjos, koncepcijos sąveika taps sėkmingu produktu“.

Monicos Menez darbai – švieži, stebinantys, kartais šokiruojantys, išskirtiniai, originalūs, viliojantys, artistiški ir itin kinematografiški. Fotografuodama ji sukuria savo unikalią siurrealybę, plaka mados, meno ir fantastikos kokteilį, taiko nerašytas spontaniškumo taisykles, pasakoja nepaprastas nepaprastų žmonių istorijas. Jos nuotraukose svarbiausia – ne tik mada, jos portretai – tai ne tik veidai, o modeliai – ne šiaip sau gražūs.

TORTUREDEAR DAVID


SECRETARY CAT


THE WOMAN THAT FELL IN LOVE


LINGERIE CHERIE


CYRQUE MYSTIQUE


FISH & HIPS


MR. CHEESE


TO RUSSIA WITH LOVE


ARMS ON HEELS„PRECIOUS“


„FISH & HIPS“


Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt