Beprotiškas Japonijos gatvės stilius

Olivia Morelli - -
Beprotiškas Japonijos gatvės stilius

Šiandien pasaulis dar gyvena Niujorko mados savaite, o tikri mados mylėtojai jau greitai imsis didžiojo apsipirkinėjo ir spintos pertvarkymo tam, kad ateinantį pavasario/ vasaros sezoną atrodyti iš tiesų madingai. Akivaizdu, kad podiumo derinai daro įtaką mūsų kasdieniam stiliui – prisiminkite marinistinę tendenciją, švarkelius paaukštintais pečiais, milžiniškas rankines, kurias galop išstūmė delninukės.

Kita vertus, pasaulyje yra vietų, kuriose mus įprastas mados tendencijų ritmas yra sustojęs – kalbame apie technologijų šalies, Japonijos, gatves. Japonus galime drąsiai vadinti mados ekstremistais – pradedant beprotybe dėl vardinių drabužių ir baigiant neįtikėtinai marga gatvės mada. Šiandien rytuose jau galime rasti daug vardinių drabužių parduotuvių, tačiau prieš penketą metų turtingos stileivos privalėjo skristi į Europą tam, kad galėtų įsigyti išsvajotųjų Louis Vuitton rankinių, o Italijoje tuomet buvo uždrausta pirkti daugiau nei dvi vienodas prekes vienoje parduotuvėje.

Kol dėl mados ir etikečių pamišusios moterys šluote šluodavo parduotuves, pirkdamos viską, ką išgali (ir ką joms sutikdavo parduoti), Japonijos jaunimas formavo savo beprotišką gatvės stilių iš padėvėtų, modifikuotų, savo rankomis kurtų apdarų. Šiandien, pasivaikščiojus po Tokijų stebime, neabejotinai, keisčiausią gatvės stilių pasaulyje.

Lolita – mergaitiška ir miela

Beprotiškas Japonijos gatvės stilius

Ganguro (apytikriai iš japonų kalbos: juodas veidas) – soliariumo perteklius, balti plaukai, lūpos bei akių makiažas

Beprotiškas Japonijos gatvės stilius


Bōsōzoku (apytikriai iš japonų kalbos: bėgiojanti gentis) – motociklininkų stilius

Beprotiškas Japonijos gatvės stilius

Visual kei (apytikriai iš japonų kalbos: vizualinė sistema) – atlikėjų, kurie daugiau dėmesio skiria išvaizdai, o ne muzikai, išpopuliarintas stilius

Beprotiškas Japonijos gatvės stilius


Cosplay (trumpinys iš „costume play“, tiesiogiai iš anglų kalbos: žaidimas kostiumu) – stilius įkvėptas komiksų bei animacinių filmukų

Beprotiškas Japonijos gatvės stilius

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt