Birželio mėnesio „Jurgita“ – apie aksesuarų istoriją ir šiuolaikines tendencijas

Ugnius Kiguolis - -
Birželio mėnesio „Jurgita“ – apie aksesuarų istoriją ir šiuolaikines tendencijas

Aksesuarų anatomija… kaip gimė ir vystėsi aksesuarų mada? Kaip keičiasi pauošalai, be kurių istorinių laikų ir šiuolaikinių moterų apranga neįsivaizduojama? Pjūvis, kertantis per papuošalų rinkas, formas ir medžiagas. Tai mūsų šio numerio pagrindinė tema. Žinomi Lietuvos aksesuarų kūrėjai ir gamintojai mums papasakos apie aksesuarų gamybą ir jų keliones po pasaulį. Papuošalų geografija išsiplės nuo Vilniaus iki pat Niujorko. Tačiau apie viską nuo pradžių. O pradžioje – naujausios mados tendencijos, įtakingiausių dizainerių kolekcijų modeliai ir mūsų kruopščiai parinkti pavyzdžiai iš parduotuvių. Taip pat ruošimės vasaros festivaliams ir analizuosime hipių stilių, atkeliavusį tiesiai iš griausmingų Vudstoko laikų. Sugrįšime ir į Paryžių, kuriame kadaise gimė ekstravagantiškasis art deco stilius. O Vilniuje susitiksime su lietuviško dizaino „betmenu“ – tai mūsų superherojus Marius Bartkus, nuo galvos iki kojų paniręs į grafinio dizaino vandenis. Dar šniukštinėsime po Vilniaus loftus ir užsuksime į fotografų apdovanojimus. Iškart po to išsiruošime į naujų kultinių daiktų medžioklę, pristatysime madingų sodo daiktų koncepciją, taip pat nersime į lietuviško dizaino „mišką“. Matuosimės ir fotografuosime mums puikiai pažįstamų dizainerių Dianos Kuzmickaitės ir Aušros Urbanavičiūtės naujosios kolekcijos kosminius modelius bei daugybę papuošalų, esančių šio numerio mados fotosesijų puslapiuose.

Gero skaitymo!

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt