Brangiausi aukštakulniai pasaulyje

Ugnius Kiguolis - -
Brangiausi aukštakulniai pasaulyje

Jei turite atliekamus 155 000 dolerių batams, Jums pasisekė: juvelyrinių dirbinių dizaineris Christopher Michael Shellis sukūrė būtent tai, ko Jums reikia – brangiausius pasaulyje aukštakulnius.

Garsios britų juvelyrinės kompanijos „House of Borgezie“ įkūrėjas Shellis, meistraudamas šį meno kūrinį, praleido beveik trejus metus – maždaug tiek laiko XVII-ame amžiuje prireikdavo pagaminti karūną. „Eternal Diamond Stiletto“ vadinami batai, aukštu, lelijos formos įkvėptu kulnu, yra pagaminti iš gryno aukso bei puošti dviem tūkstančiais 30-ies karatų deimantais. Kiekviena pora yra rankų darbo – batelius, daugiau nei 1000ºC temperatūroje, „lipdo“ talentingi auksakaliai.

„Mano tikslas buvo sukurti unikalų juvelyrinį dirbinį, kurį… galima būtų avėti!“, – pasakoja dizaineris, – „Jei po tūkstančio metų žmonės suras šiuos aukštakulnius, tai neabejotinai bus tikras lobis. Beje, ir po šitiek laiko jie nė truputėlio nebus pasikeitę – batai atrodys lygiai taip pat kaip ir tą dieną, kai buvo sukurti. Šiems aukštakulniams mes suteikiame 1000-čio metų garantiją“.

Skamba kaip viliojanti perspektyva, tačiau, nors aukštakulniai prekyboje pasirodė jau beveik prieš pusmetį, drąsuolių, pasiryžusių juos įsigyti kol kas neatsirado. Šiaip ar taip, visi, norintys savo akimis išvysti brangiausius batus istorijoje, jau nuo rytojaus yra laukiami „Artbox in the Mailbox“ parodoje Birmingame, kur jie bus demonstruojami su kitais šiuolaikiniais meno šedevrais.

Brangiausi aukštakulniai pasaulyjeBrangiausi aukštakulniai pasaulyjeBrangiausi aukštakulniai pasaulyjeBrangiausi aukštakulniai pasaulyjeBrangiausi aukštakulniai pasaulyjeBrangiausi aukštakulniai pasaulyjeBrangiausi aukštakulniai pasaulyjeBrangiausi aukštakulniai pasaulyjeBrangiausi aukštakulniai pasaulyjeBrangiausi aukštakulniai pasaulyjeBrangiausi aukštakulniai pasaulyjeBrangiausi aukštakulniai pasaulyje

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt