Brangiausia kosmetika, kurią perka lietuviai

Ugnius Kiguolis - -
Brangiausia kosmetika, kurią perka lietuviai

Į kosmetikos parduotuves dabar plūsta ne tik moterys. Vis dažniau jas atakuoja ir vyrai. Grožis, ilgai buvęs išimtinai dailiosios lyties privilegija, tampa vis aktualesnis ir vyrams – vyriškos kosmetikos rinka yra viena sparčiausiai augančių pasaulyje.

Skaičiuojama, jog nuo 2010 iki 2014 metų pasaulinė šio sektoriaus vertė išaugs 4 mrld. JAV dolerių. Augimo tendencijos Lietuvoje panašios, tačiau vartotojų pasirinkimai kol kas smarkiai skiriasi nuo vakarietiškų.

Požiūriui, kad svarbiausia vyriška kosmetikos priemonė – kvepalai, pritaria ir moteriškos lyties atstovės. Kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Sarma“ „Facebook“ paskyroje atliktos apklausos metu, dauguma jų teigė, jog neįsivaizduoja vyro būtent be kvepalų. Antroje vietoje liko skutimosi priemonės, trečioje – dezodorantas.

Tuo tarpu užsienyje vyrauja kiek kitokios tendencijos: labiausiai auganti vyriškos kosmetikos sritis yra odos priežiūra. 2009 m. būtent vyriškų odos priežiūros priemonių rinka augo 7 proc., o sparčiausias augimas fiksuojamas kovos su senėjimu priemonių sektoriuje. Ekspertų teigimu, Vakarų Europoje vyriškų odos priemonių paklausa tampa panaši į moteriškų.

Brangiausia kosmetika, kurią perka lietuviai

Tarp brangiausių įsigytų moteriškų prekių yra:

1. Japoniška „Kanebo“ kosmetika;
2. „Chanel“ mados namų kvepalai;
3. „Estee Lauder Resilence Lift Extreme“ veido priežiūros priemonės.

Tuo tarpu brangiausios įsigyjamos vyriškos prekės yra kvepalai:

1. Naujas „Toni Gard“ vyriškas aromatas,
2. Giorgio Armani „Aqua Di Gio“,
3. vyriški „Carolina Herrera“ kvepalai;
4. „Chanel Egoiste Platinum“.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt