Braškių dieta

Julie Splinters - -
Braškių dieta

Labai gaila, kad šiomis aromatingomis, skaniomis ir naudingomis uogomis galime mėgautis tik vasarą. Braškė laikoma tikru vitaminų ir mineralų lobiu! Šios karališkos uogos laikomos vienos vertingiausių mūsų organizmui. Braškėse gausu vitamino C, 100g. braškių jo yra daugiau nei būtina suvartoti per parą. Taip pat vitaminų A, E, B, B2, K. Valgydami braškes gauname nemažą kalcio, mangano, geležies, fosforo ir kalio normą. Praturtiname savo organizmą organinėmis rūgštimis, gliukoze, sacharoze bei antioksidantais, kurie padeda apsisaugoti nuo vėžio. Žinant, kad valgant braškes gražėja oda, plaukai, stiprėja širdis, kaulai ir dantys, jos tampa dar skanesnės! Kuo ryškesnė uogos spalva – tuo daugiau vitaminų slepiasi jos viduje, tačiau įspėjame, kad iš kitų šalių atvežtos uogos, nors ir ryškios, bet neturi tiek vitaminų kiek augintos mūsų šalyje. Sergant inkstų, kepenų ligomis, norint padidinti hemoglobino kiekį kraujyje, jaučiant vitaminų stygių arba tiesiog norint numesti svorio, rekomenduojame braškių dietą, kuri, net neabejojame, yra viena skaniausių ir naudingiausių visame dietų sąraše.

  • Šios dietos laikytis rekomenduojama nuo pirmadienio, savaitę.
  • Kas dieną privalu išgerti 2-3 puodelius žaliosios arbatos.
  • Prieš pradedant laikytis šios dietos, sužinokite, ar nesate alergiški braškėms.
  • Valgydami braškes lėtai jas kramtykite, kad organizmas pasisavintų kuo daugiau naudingų medžiagų ir nesutriktų virškinimas.
  • Besilaikydami dietos galite jausti silpnumą, gali krėsti drebulys ir tai bus požymis, kad organizmas valosi.

Valgiaraštis:

Pirmadienis – per kelis kartus suvalgykite 1kg braškių.

Antradienis – per kelis kartus suvalgykite 1,5kg braškių

Trečiadienis – kaip ir antradienį, suvalgykite ,1,5kg.

Ketvirtadienis – suvalgykite 4kg braškių, laiką tarp valgymų pasirinkite savo nuožiūra.

Penktadienis – 1,5kg braškių.

Šeštadienis – 1,5kg braškių.

Sekmadienis – suvalgykite 1kg braškių.

Svarbu: po dietos prie įprasto maitinimosi grįžkite pamažu, pirmomis dienomis valgykite daugiau vaisių, daržovių, košių. Po šios dietos žmonės džiaugiasi numetę 3-4 kilogramus.

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt