Būsimoji saldainių dizainerė Lindsay Lohan pasikeitė neatpažįstamai

Lucia Danes - -
Būsimoji saldainių dizainerė Lindsay Lohan pasikeitė neatpažįstamai

Skandalingoji aktorė Lindsay Lohan užsimanė tapti saldainių dizainere! Ji ne kartą viešumoje buvo pastebėta skanaujant ledinuką ant pagaliuko. Manoma, kad tai Lindsay padeda susivaldyti ir negrįžti prie žalingų įpročių – rūkymo ir alkoholio. Galbūt dėl šios priežasties, 23 – jų metų mergina pareiškė norą bendradarbiauti su aukštosios mados saldainius gaminančia cukraus bendrove ir tapti jos naujos saldainių reklamos linijos veidu. Na, o kol šis planas bus patvirtintas arba atmestas, Lindsay pristato dar vieną savo naują darbą, sužibusį mados padangėje.

Šią vasarą Ispaniškojo „Vogue“ puslapiuose įkūnijusi legendinę Marilyn Monroe, Lindsay Lohan taip pat nusprendė tęsti bendradarbiavimą ir su Italijos drabužių linija Fornarina. Visai neseniai pasirodė naujos Fornarina 2009 – 2010 metų rudens/žiemos kolekcijos reklaminės fotosesijos nuotraukos. Jose – pati į save nelabai panaši Lindsay Lohan.

Fornarina atsovai teigia, jog šia reklamine kampanija norėta sukurti naują, kiek netikėtą ir dar niekur nematytą žavios ir patrauklios Lindsay Lohan paveikslą. Los Andžele įvykusios fotosesijos idėja – atskleisti šios garsios merginos, kaip pop scenos žvaigždės, pusę. Fornarina reklaminėse nuotraukose Lindsay Lohan – „populiari dainininkė, kurios žavesys vos tik pasirodžius ant scenos spinduliuoja į visas puses“, – taip reklaminės kampanijos sumanymą komentuoja patys jos sumanytojai.

Žavioji scenos žvaigždė Lindsay Lohan vilki pagrindines ateinančios sezono mados tendencijas atspindinčius Fornarina drabužius. Permatomo audinio palaidinės, nėriniai ir gėlių raštai, ryškūs aukštakulniai ir didelės margos rankinės… Naujos Fornarina reklaminės fotosesijos rezultatas laukia jūsų įvertinimų!

Būsimoji saldainių dizainerė Lindsay Lohan pasikeitė neatpažįstamaiBūsimoji saldainių dizainerė Lindsay Lohan pasikeitė neatpažįstamaiBūsimoji saldainių dizainerė Lindsay Lohan pasikeitė neatpažįstamaiBūsimoji saldainių dizainerė Lindsay Lohan pasikeitė neatpažįstamaiBūsimoji saldainių dizainerė Lindsay Lohan pasikeitė neatpažįstamaiBūsimoji saldainių dizainerė Lindsay Lohan pasikeitė neatpažįstamaiBūsimoji saldainių dizainerė Lindsay Lohan pasikeitė neatpažįstamaiBūsimoji saldainių dizainerė Lindsay Lohan pasikeitė neatpažįstamaiBūsimoji saldainių dizainerė Lindsay Lohan pasikeitė neatpažįstamaiBūsimoji saldainių dizainerė Lindsay Lohan pasikeitė neatpažįstamaiBūsimoji saldainių dizainerė Lindsay Lohan pasikeitė neatpažįstamai

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt