Būtinas vasaros atributas – drėkinanti veido dulksna

Lucia Danes - -
Būtinas vasaros atributas – drėkinanti veido dulksna

Vasarą veido oda patiria nemažai išbandymų – karštis, sūrus vanduo ir kondicionierių išsausintas oras gali sukelti nemažai problemų. Dėl šios priežasties ypač svarbu užtikrinti tinkamą (ypač veido) odos drėkinimą, tačiau taip pat svarbu neapsunkinti odos itin riebiais kremais. Šią dilemą puikiai galima išspręsti pasirinkus purškiamus veido drėkiklius, kurie ne tik drėkina odą, bet taip pat sutvirtina ir užfiksuoja makiažą.

Neretai purškiamų veido drėkiklių atsisakoma, nes manoma, jog panašų poveikį galima išgauti purškiant ant veido vandenį. Tačiau tiesa tokia, jog purškiamas vanduo trumpam atgaivins odą ir ją atvėsins, tačiau nudžiuvus vandeniui oda taps sausesnė, nei buvo prieš tai. Purškiami veido drėkikliai veikia priešingai nei vanduo – jie savo sudėtyje turi elementų, kurie padengia veido odą plona drėkinančia plėvele ir neleidžia jai išsausėti.

Veido drėkiklio tekstūra gerokai lengvesnė, nei drėkinamųjų kremų, be to, jį galima naudoti ant makiažo, todėl tokią priemonę pravartu visada turėti su savimi. Be to, šio fantastiško odos priežiūros produkto galima įsigyti nedidelėse 50-100 ml talpose, kurios taip pat pravers kelionėse (ypač keliaujant autobusu ar lėktuvu).

Būtinas vasaros atributas – drėkinanti veido dulksnaBūtinas vasaros atributas – drėkinanti veido dulksnaBūtinas vasaros atributas – drėkinanti veido dulksna

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt