„Chanel“ aktorę Keirą Knigthley apipylė brangakmeniais už 2,5 milijono JAV dolerių

Jake Doe - -
„Chanel“ aktorę Keirą Knigthley apipylė brangakmeniais už 2,5 milijono JAV dolerių

Neilgai trukus į kino sales įsiveršiančiame filme „Ana Karenina“ žibės ne tik pagrindinius vaidmenis atlikę aktoriai Keira Knightley, Jude Law ir Aaronas Tayloras-Johnsonas, tačiau ir mados namų filmavimams paskolinti brangenybėmis inkrustuoti papuošalai.

Kuriant aktorių kostiumus bei pritaikant jiems derančius papuošalus bene didžiausią darbą atliko „Chanel“ mados namai, aktorei K. Knightley paskolinę brangenybių, kurių vertė siekia net 2,5 milijono JAV dolerių.

Paprastai filmavimo aikštelėse brangakmeniais puošti juvelyriniai dirbiniai naudojami itin retai – baiminantis pažeisti, sugadinti ar pamesti milijonus kainuojančius dirbinius dažniausiai juos pakeičia tauriųjų ar spalvotų metalų gaminiai, inkrustuoti Swarovski kristalais. Patyrusio juvelyro rankose specialia technika nušlifuoti spalvoti Swarovski kristalai kino ekrane gali tapti deimantais, safyrais, rubinais ar kitais brangiaisiais akmenimis, kurių naudoti filmavimuose dažnai neleidžia ir riboti filmų biudžetai.

Panašu, kad mados namams „Chanel“ kino pramonėje vyraujantys nuostatai nedomina – K. Knightley filmavimo aikštelėje aprūpinę prabangiais auskarais, segėmis, perlais, rubinais, briliantais bei kitais prabangiais akmenimis inkrustuotais kolje mados namai pranešė, jog kai kurių aktorės dėvėtų papuošalų vertė siekia net 2,5 milijono JAV dolerių!

Nors buvo manyta, jog tokią prabangą filmavimo aikštelėje mados namai „Chanel“ sukūrė savo iniciatyva, anot NBC New York – tai pačios K. Knightley nuopelnas. Vos sužinojusi, jog gavo vaidmenį filme „Ana Karenina“ aktorė susisiekė su mados namais ir pasinaudojo asmeninėmis pažintimis bei ryšiais, įgytais reklamuojant kompanijos „Chanel“ gaminius (aktorė yra mados namų reklamos veidas).

Anot pačios K. Knightley, kasryt jos laukdavo neįtikėtinai maloni procedūra puoštis didelės vertės juvelyriniais dirbiniais. „Neįtikėtina kaip greitai pripranti prie šių papuošalų ir nustoji galvoti apie jų vertę. Kartkartėmis pertraukų metu pagaudavau save sukinėjančią auskarus ar čiupinėjančią kolje tarsi tai būtų eilinė bižuterija. Tuomet su siaubu veide suvokdavau ką darau ir imdavau tikrinti ar visi brangakmeniai savo vietose“, – filmavimo malonumus ir baimes juokdamasi prisiminė aktorė.

Filmo kostiumų dailininkė, dviem Oskarams nominuota Jacqueline Durran, žurnalui „Women‘s Wear Daily“ papasakojo, jog kiekvieną filmavimo dienos rytą K. Knightley pradėdavo rinkdamasi papuošalus.

„Kas rytą ant Keiros stalo išdėliodavome juvelyrinius dirbinius ir leisdavo papuošalus išsirinkti pačiai. Kai kurie tai gali pavadinti puikybe, tačiau iš tiesų tai ne tik puiki pagalba aktorei įsijaučiant į savo vaidmenį, tačiau ir kasdieninė bei įprasta to meto moterų rytinė procedūra“, – pasakojo garsi kostiumų dailininkė.

Ana Karenina (akt. Keira Knightley) – santuokoje be meilės gyvenanti moteris. Atsitiktinė pažintis su Vronskiu (akt. Aaron Taylor-Johnson) paskatina Aną savo laimės ieškoti naujojo pažįstamo glėbyje. Deja, aistringas įsimylėjėlių romanas moteriai atneša tik nesibaigiančią širdgėlą, o jos meilė tampa jųdviejų prakeiksmu…

Netikėta, intriguojanti ir labai prabangi Levo Tolstojaus romano „Ana Karenina“ ekranizacija Lietuvos kino ekranus pasieks vasario 8 dieną.

Filmo treileris: http://www.youtube.com/watch?v=rPGLRO3fZnQ

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt