Daiva Starinskaitė: „Šeštadienį tikiuosi pamatyti pamestų kaklaraiščių ir paliktų aukštakulnių”

Alice Woods - -
Daiva Starinskaitė: „Šeštadienį tikiuosi pamatyti pamestų kaklaraiščių ir paliktų aukštakulnių”

Į Lietuvą sugrįžusi stilingoji atlikėja Daiva Starinskaitė iš grupės „Keymono“ jau ruošiasi naujiems koncertams. Šį šeštadienį baras „Gluck” kviečia pasitikti žiemos atostogas kartu su „Keymono” – grupe, anksčiau Lietuvai žinomai „BrassBastardz“ vardu. Tarp kelių šalių gyvenantys grupės nariai Lietuvoje koncertuoja retai, tad susitikti ir groti kartu Vilniuje muzikantams – didelis džiaugsmas.

„Keymono” talismanas – vokalistė Daiva Starinskaitė – šypsosi: „Šio koncerto ypatingai laukiu, nes žinau, kas bus: gros gera muzika, šalia sėdės draugai, kažkas šalia naktipiečiaus su vaikystės meile, moterys eis šokt, jų suknios vilksis žeme, vyrai eis rūkyti kubietiško cigaro, o ugnies pasiūlys pats šykščiausias bosas. Kažkas prie baro užsisakys šampano, suduš taurė ir visi kartu sušuks „valio!“. Kažkas kažkam sėdės ant kelių ir sakys slapčiausius savo norus. Šalia kėdžių rikiuosis išsiauti aukštakulniai, o juokas pagarsės. Tada žinosiu – grižau namo.”

Pavadinimą pakeitusios grupės nariai liko tie patys: vokalistė Daiva Starinskaitė, multiinstrumentalistas Alvydas Mačiulskas, klavišininkas Aurimas Rimeikis ir būgnininkas Marijus Aleksa.

„Keymono” muzika – nesupainiojamas house, hip hop, funk, electro stilių mišinys, kurį vienija soul nuoširdumas ir Daivos Starinskaitės charizma.

Nuo 2002-ųjų „BrassBastardz“ muzika grupei pelnė daugybę reikšmingų apdovanojimų, o 2011-aisiais daina „Bubble In A Trouble“ iš albumo „Syntezatorium“ gavo ypatingai svarbų įvertinimą – geriausios šokių ir elektroninės muzikos grupės titular pasauliniuose „The People‘s Music Awards“ apdovanojimuose.

Kartu su „Keymono” muzikinius burtus skleis Dj Swix, Selecsion ir Skonio Receptorius.

„Mes pasiilgom tokių stebuklingų vakarėlių ir norim tai prisiminti kartu. „Gluck“ visiems bus atviras iki 8 ryto – nemanom, kad išeisit anksčiau. O kai vėliau šokių salėje liks tik kelios laimės šukės, pamesti kaklaraiščiai ir būsimų metų pažadai, baltas rytinis Vilnius lauke mus pasitiks švenčių nuojauta, o taksi bus kaip niekad punktualūs ir paslaugūs, nes visgi – net nepastebėjom kaip atėjo rytas”, – prieškalėdinį šeštadienį pristato „Gluck”.

Šį šeštadienį, gruodžio 22 dieną, baras „Gluck”, įsikūręs Baltojo tilto pašonėje, duris atidaro nuo 20.00.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt