Dar viena Lietuvos manekenė apsinuogino

Alice Woods - -
Dar viena Lietuvos manekenė apsinuogino

Supermanekenės Editos Vilkevičiūtės gerbėjai jau ne kartą galėjo išvysti nuogas ir tobulas jos kūno linijas, puošusias populiarių pasaulio žurnalų puslapius ar garsių kompanijų reklaminius stendus. Šį kartą turime pikantiškų naujienų tiems, kurie neabejingi Giedrei Dukauskaitei ir kurie seka kiekvieną jos darbą mados industrijos padangėje.

Visai neseniai viena perspektyviausių ir geriausių Lietuvos manekenių Giedrė Dukauskaitė tapo rankinių gamintojos „Furla“ reklamos veidu. „Furla“ sumanė pirkėjų dėmesį pritraukti įspūdingomis ir ekspresyviomis nuotraukomis, kuriose Giedrė ne tik pozuoja su puošniomis suknelėmis, bet taip pat yra prisidengusi vien tik stilinga „Furla“ rankine.

Negalime nepristatyti ir pribloškiančios bei kvapą gniaužiančios vasariškos Giedrės fotosesijos „Viskas spindi“, kuriai dirigavo René Habermacher. Šiais metais itin madingo sidabro ir aukso spindesio bei tobulo Giedrės kūno žaismas… Ar už šį nuostabų derinį gali būti kas nors geriau?

Beje, atrodo, kad ekstremalūs modelių pokyčiai mados pasaulyje po truputį tampa populiaria tendencija. Jau rašėme, kaip supermodelis Lara Stone žurnalo „Vogue Paris“ viršelio fotosesijai iš blondinės tapo brunete. Šį kartą pristatome atvirškštinį sprendimą. Giedrę Dukauskaitę ruošę stilistai sumanė ją paversti viliokle blondine. Na, ir kaip gi jums patinka tokie pokyčiai?

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt