Daugiau jokių paslapčių - "Stiliaus nakties" podiumas jau ruošiamas

Olivia Morelli - -
Daugiau jokių paslapčių - "Stiliaus nakties" podiumas jau ruošiamas

Daugiau jokių paslapčių. Šiemet „Stiliaus nakties“ podiumas bus apšviestas penkioms dėvimosioms („pret-a-porter“) kolekcijoms: Juozo Statkevičiaus „Black&White“, specialiai sukurta „Audimui“, Lietuvoje naujo, rafinuoto prekės ženklo „Karen Millen“ kolekcija, itališko stiliaus „Stefanel“ kolekcija, vyriškos klasikinės mados „Suit Supply“ kolekcija ir pirmąkart mados renginyje demonstruojama prabangių vaikiškų drabužių kolekcija, pristatoma parduotuvės „Kotryna“.

Rugsėjo 6-ąją Vilniuje vyks vienas iš didžiausių metuose mados ir stiliaus renginų Lietuvoje – „Stiliaus naktis”. Su šiuo renginiu Vilnius tarsi įsilies į rudeninių mados festivalių ir švenčių maratoną, kuris tradiciškai vyksta visuose pasaulio mados miestuose rugsėjo ir spalio mėnesiais. Šiemet madingosios nakties sūkuryje savo kūrybą pristatyts dizaineris Juozas Statkevičius ir stilistas Kęstas Rimdžius.

„Šis renginys yra tiek meninis, tiek komercinis. Iš vienos pusės, “Stiliaus naktis” sudaro progą dizaineriams, stilistams ir su mada bei grožiu susijusiems profesionalams pristatyti jų siūlomas stiliaus naujienas ir tendencijas, pademonstruoti naujas kolekcijas ir meninę kūrybą. Iš kitos, tai – smulkaus verslo skatinimui dedikuojamas renginys, nes „Stiliaus naktis” ir šiemet tradiciškai apjungs daugybę parduotuvėlių ir butikų, kurie Vilniaus senamiestyje dirbs iki išnaktų bei pateiks išskirtinių pasiūlymų pirkėjams”, – pasakoja viena iš renginio „Stiliaus naktis” organizatorių, „Paradis market relations” direktorė Ieva Rimkutė.

Rugsėjo 6-ąją įvairios senamiesčio parduotuvėlės, salonai ir butikai įsijungs į „Stiliaus naktį” pas save organizuojamais įvairiais su mada ir grožiu susijusiais renginiais: drabužių ir aksesuarų kolekcijų pristatymais, šukuosenų ir makiažo šou, mados instaliacijomis ir nuolaidų vakarėliais savo klientams. Viena iš miesto šventės sensacijų – pirmoji stilisto Kęsto Rimdžiaus kolekcija, sukurta specialiai parduotuvei „Dekoltė“. Oficialus šventės „Stiliaus naktis“ atidarymas vyks mados ir stiliaus centre „Europa“, kur bus pristatytos naujai duris atvėrusios pasaulinio garso prekių ženklų – „Karen Millen“, „Pennyblack“, „Marella“, „Coccinelle“, „Strellson“ – parduotuvės, „Aprangos galerija“, atsinaujinęs drabužių salonas „Apranga“ bei naujai atsidaręs restoranas „Park“.

Pagrindinis „Stiliaus nakties” podiumas bus įrengtas miesto mados šventę vainikuojančiame vakarėlyje, į kurį jau ne pirmus metus susirenka mados, meno ir šou verslo atstovai, žinomi verslininkai bei mados gurmanai. „Kolekcijų pristatymus šiemet perkėlėme į dar nematytą erdvę – PIRKLIŲ KLUBĄ, kuris pirmąkart po ilgai trukusios restauracijos atvers duris mados renginiui. Prabangi istoriją menanti, bet kartu ir moderni erdvė puikiai derės su pasaulyje jau įsitvirtinusiais mados ženklais bei Juozo Statkevičiaus kūryba“, – sakė Liuminata Mickutė, „Stiliaus nakties” organizatorė ir žurnalo „Stilius plius” redaktorė. Bilietai į kolekcijų pristatymus šią savaitę bus pradėti platinti „Tiketoje“.

Tal Tarry nuotraukos (Go Magazine)

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt