David Beckham iškeitė žmoną į lesbietę

Linas Kiguolis - -
David Beckham iškeitė  žmoną į lesbietę

Ar prisimenate šią vasarą pasirodžiusią supersekauslią „Emporio Armani“ 2009 m. rudens – 2010 m. žiemos apatinių kolekcijos reklamą? Nepaneigsi, jog juodai baltame fone išnyrantys aliejumi ištepti Victorios ir Davido Beckhamų kūnai, tvirtai suglostyti jų plaukai liko nepastebėti. Naujas apatinio trikotažo reklaminis stendas išties atkreipė ne vieno dizainerio ir garsiosios poros gerbėjo dėmesį.

Nepaisant to, jog stiliaus ikona Victoria Beckham atsisakė toliau reklamuoti seksualiuosius Armani drabužėlius, ši reklama mados padangėje vis dar yra dėmesio centre. Sulaukusi daug pagiriamųjų žodžių, pastarąjį kartą ji buvo… išjuokta! Tuo pasirūpino ne kas kitas, kaip populiarioji ir sumanioji Amerikiečių kino ir televizijos žvaigždė Ellen Degeneres.

Vienoje iš Ellen Degeneres pokalbių šou laidų dalyvavo pats Davidas Beckhamas. Humoro jausmo nestokojanti 51 metų Ellen sumanė pašmaikštauti ir jam surengė staigmeną. Pakalbėję apie Davido ir jo žmonos Victorios bendradarbiavimą su dizaineriu Armani, ji laidos metu žiūrovams pademonstravo kiek „pakoreguotą“ minėtosios Armani reklamos versiją. Šį kartą atsigulę ant virvės pozavo Davidas ir … pati Ellen Degeneres!

David Beckham iškeitė  žmoną į lesbietę

Pamatęs originalios reklamos parodiją, Davidas Beckhamas nusijuokė ir galiausiai pridūrė, kad jam labai patiko fotografuotis kartu su savo žmona Victoria. Jis taip pat užsiminė, jog tikisi, kad kada nors juodu vėl dirbs kartu.

David Beckham iškeitė  žmoną į lesbietę

Beje, tai jau ne pirmas kartas, kai Armani apatinio trikotažo reklama su Victoria ir Davidu Beckhamais priešakyje yra parodijuojama. Praėjusią žiemą tai „Closer“ žurnalo puslapiuose padarė garsus 71 metų britų magnatas Paul Daniels su žmona Debbie.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt