Deividas Meškauskas: Vienos nakties nuotykiams sakau "ne"

Lucia Danes - -
Deividas Meškauskas: Vienos nakties nuotykiams sakau "ne"

Turite pikantiškų klausimų? Nuogąstavimų dėl santykių, meilės ar draugystės? Galbūt degančių problemų, kuriomis pasidalinti nedrįstate net su savo geriausiu draugu? Nenusiminkite, Jūs – ne vieni. Visus savo intymius reikalus patikėkite mums.

Jūsų dėmesiui dar vienas vertas mūsų rubrikos dėmesio vyras. Šįkart tai nebus dainininkas, prodiuseris ar aktorius. Rugsėjo mėnesio „Jurgitoje“ į intriguojančius redakcijos ir susirūpinusių Jūsų, mieli skaitytojai, klausimus atsako sportinių šokių meistras, dalyvavęs ne viename televizijos šokių projekte ir net dukart juose nugalėjęs, tamsiaplaukis gražuolis Deividas Meškauskas.

Redakcijos klausimai:

Sakyk atvirai – kiek moterų esi turėjęs ir kiek mylėjęs?

Sakau atvirai – proporcijas išlaikau visuomet.

Prezervatyvai: būtinybė ar sekso gadinimas?

Abu variantai.

Ar esi naudojęs / naudoji sekso žaisliukus lovoje?

Pastoviai naudoju vieną ir tą patį „žaisliuką“. 🙂

Kokia turi būti ir kaip atrodyti moteris, kad rimtai tave sudomintų?

Pamatai ir jauti. Parodykite – pasakysiu!

Tavo pirmas kartas.

Žiauriai skaudėjo…

Kiek ilgiausiai esi ištvėręs be sekso? Kiek laiko gali išbūti nesimylėjęs?

Dvi savaites galiu ištverti be panikos priepuolių.

Jautriausia tavo kūno vieta?

Akys!

Erotinė svajonė.

Dėl tam tikrų priežasčių jos realizuoti neįmanoma. 🙂

Skaitytojų klausimai:

Ką daryti, jei lytinio akto metu užklumpa vaikai? Taip nutiko vieną kartą, tuomet su vyru tikrai pasimetėme. Mergaitei 7 metai. (Vilija, 27 m.)

Tiesiog nereikia visko per daug sureikšminti. Galite pabandyti vaikui paaiškinti, ką iš tikro veikėte, galite sugalvoti legendą.

Ar yra koks nors būdas neturint merso ir daug šlamančių pakabinti „Olialia“ mergaitę? (Rokas, 22 m.)

Be jokios abejonės yra! Daugiau pasitikėk savimi ir viskas bus gerai.

Man jau atrodo juokinga, kai merginos vengia mylėtis, naudodamos tokius triukus kaip „skauda galvą“ ar „man mėnesinės“. Gal čia slypi rimtesnė problema, gal jos nebenori vienos nakties nuotykių? (Rimvydas, 25 m.)

Arba tu joms neįdomus. Pabandyk su viena kita apie tai atvirai pakalbėti – sužinosi, kokios bėdos.

Jau kurį laiką prie manęs lenda vaikinas: tai gėlių atneša, tai kokią dovanėlę įteikia, nešneku jau apie komplimentus. Ne kartą sakiau, jog jis manęs nedomina, bet nesupranta! Kaip jam reikia pasakyti, kad įsikaltų į galvą ir paliktų mane ramybėje? (Vaida, 24 m.)

Manau, reikia gražiai paaiškinti, kad jis nėra tau skirtas žmogus. O dovanų nepriimk.

Pasakyk bent vieną komplimentą, jam tikrai bus šiek tiek lengviau.

Kaip sužinoti, kas patinka ir kas nepatinka merginai lovoje, nes ji nesako? Įtariu, jog kažką darau blogai. (Giedrius, 23 m.)

Improvizuok! Anksčiau ar vėliau tikrai suprasi, kas jai patinka ir nuo ko ji jaučiasi nesmagiai.

Dauguma teigia, jog visi vyrai eina į kairę. Ar tai tiesa? Galbūt turiu pagrindo įtarinėti ir savo vaikiną? Kažkaip neramu darosi… (Erika, 21 m.)

Tikrai ne visi. Tiesiog pasistenk apie tai negalvoti ir pasitikėti savo draugu, nebent turi pagrindo įtarinėti. Kaip sakoma – nežinai ir širdies neskauda.

Vaikinas, su kuriuo neseniai susipažinome, galvoja, jog esu kalta. Bijau pasakyti, jog niekada neturėjau lytinių santykių, nes jis tikrai turi patirties. Kaip elgtis? (Monika, 17 m.)

Esu įsitikinęs, jog tiek vyrams, tiek moterims patinka atvirumas ir nuoširdumas, todėl sukaupk jėgas ir pasikalbėkite apie tai.

Ką manai apie atsitiktinius lytinius santykius? (Mantas, 20 m.)

Į tai žiūriu neigiamai. Žmogų, su kuriuo guliesi į vieną lovą, turi kažkiek pažinoti.

Su vaikinu draugauju jau tris mėnesius, bet dar nesimylėjome. Dėl to dažnai pykstamės. Gal mums reikia tai padaryti ir santykiai pagaliau sutvirtėtų? (Loreta, 16 m.)

Jei vaikinas spaudžia tave mylėtis, o tau atsisakius pyksta dėl to, nemanau, kad jis tau tinkamas. Galbūt jis tik naudojasi tavimi?

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt