Dėmesio - didžioji modelių atranka!

Ugnius Kiguolis - -
Dėmesio - didžioji modelių atranka!

Dažnai pasvajoji, kaip būtų smagu atsidurti Editos Vilkevičiūtės ar Eglės Tvirbutaitės vietoje ir pasirodyti ant garsiausių žurnalų viršelių bei žymiausių dizainerių podiumų? Jau šį savaitgalį Tau bus suteikiamas šansas būti pastebėtai ir tapti sėkmingai dirbančiu modeliu ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Lapkričio 8 – osios rytą į sostinę atvyks tokių prestižinių agentūrų kaip IMG, Elite, Ford, New Madison, Switch, Bravo agentūrų atstovai, kurie yra pasiruošę pamatyti ir įvertinti Supermodels agentūros gražuoles.

Dėmesio – didžioji modelių atranka!

Na, o pati Supermodels agentūra savo ruožtu skelbia didžiulę atranką ir rikiuoja karjeros aukštumų siekiančias merginas. Kas žino, gal po savaitės jau žengsi Milano, Paryžiaus ar Niujorko podiumu – taip, kaip atsitiko kažkada nedrąsiai į Supermodels agentūrą atėjusioms Vilmai, Gerdai, Kotrynai bei daugeliui kitų. Paklausus apie pirmuosius jų modelio žingsnius, išgirsi įvairių istorijų. Paklausus apie dabartinius jų darbus – Tau bus ištarti garsiausi mados vardai. Tad nepražiopsok progos tapti supermodeliu bei pasistenk, kad to nepražiopsotų ir Tavo draugės!

Dėmesio – didžioji modelių atranka!Dėmesio – didžioji modelių atranka!Dėmesio – didžioji modelių atranka!Dėmesio – didžioji modelių atranka!Dėmesio – didžioji modelių atranka!Dėmesio – didžioji modelių atranka!Dėmesio – didžioji modelių atranka!Dėmesio – didžioji modelių atranka!Dėmesio – didžioji modelių atranka!Dėmesio – didžioji modelių atranka!

Didžioji modelių atranka įvyks lapkričio 8d. (sekmadienį) 9 valandą Vilniuje, Pamėnkalnio g. 9/7-4. Nepamiršk su savimi turėti maudymosi kostiumėlio ir aukštakulnių batelių. Taip pat būk be makiažo. Laukiame visų 13-20 metų amžiaus liekno kūno sudėjimo merginų nuo 172cm ūgio.

Daugiau informacijos el.paštu rasa@supermodels.lt arba telefonu 867299190.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt