Dėmesio: grožio konkursas plastinių operacijų aukoms

Lucia Danes - -
Dėmesio: grožio konkursas plastinių operacijų aukoms

Šį kartą įvairių grožio konkursų rengėjai nepamiršo plastinių operacijų gerbėjų ir nusprendė konkursą surengti būtent joms. Kaip rašo dienraštis „The Daily Telegraph“ , Vengrijoje rudenį pirmą kartą visų grožio konkursų istorijoje bus kovojama dėl „Mis Plastinė chirurgija“ titulo.

Konkurse galės dalyvauti 18 – 30 metų amžiaus merginos ir moterys, kurios bent kartą buvo atsigulusios po grožio peiliu. Tam, kad tai įrodytų, būsimosios dalyvės ir pretendentės į šią „pakoreguoto“ grožio karūną turės parodyti patvirtinančią joms atliktos plastinės operacijos medicinos pažymą. Pasak konkurso rengėjų, nėra svarbu, ar dalyvėms bus įdėti krūtinės implantai, ar pastorintos lūpos…Pagrindinė konkurso sąlyga yra ta, kad kokia operacija bebūtų, jai turi būti taikoma vietinė arba bendroji nejautra.

Surengti konkursą „Mis Plastinė chirurgija“ buvo sugalvota tam, kad jis pagyvintų plastinės chirurgijos industriją Vengrijoje. Oficialūs konkurso atstovai spaudai teigė, kad jo dalyvės pademonstruos, kaip ši industrija patobulėjo per pastaruosius metus ir taip pabandys padidinti jos populiarumą šalyje.

Dėmesio: grožio konkursas plastinių operacijų aukoms

Gražiausias plastinės chirurgijos „kūrinys“ bus išrinktas spalio 9 dieną. Konkurso dalyves vertins geriausi Vengrijos plastikos chirurgai. Nugalėtoja gaus naują butą, antrosios vietos laimėtoja – automobilį, na, o trečiosios vietos – džiaugsis kelione dviems į Keniją.

Pasirodo, be tradiciškai tokiems renginiams svarbių dalyvių pomėgių, išsilavinimo, talento ar būdo savybių, dabar dar ir reikia griebtis operacijų… Ir kaip gi jums ši konkurso idėja?

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt