Dešimt grožio paslapčių pagal žurnalą "V"

Gabriel E. Hall - -
Dešimt grožio paslapčių pagal žurnalą "V"

Panašu, jog įvairūs jungtiniai dizainerių projektai leidiniuose tampa populiaria tendencija. Štai visai neseniai madas diktuojantis Paryžiaus „Vogue Paris“ savo skaitytojams paruošė staigmeną. Rugpjūčio mėnesio numeryje žurnalo leidėjai pateikė įspūdingą fotosesiją, kurioje 64 dizaineriai pristato ateinančio rudens – žiemos sezono moters – ikonos įvaizdį. Susipažinus su karščiausiomis artėjančio sezono mados ir stiliaus tendencijomis vertėtų pažvelgti bei įsidėmėti ir būsimas makiažo gudrybes. Tam į pagalbą ateina kitas garsus leidinys – žurnalas „V“.

Garsiausi pasaulio dizaineriai, stilistai, visažistai ir fotografai susitiko tam, kad kartu su „V“ žurnalo skaitytojais pasidalintų ateities grožio paslaptimis. „Beauty 2010“ – taip vadinasi dešimties puslapių fotosesija, kurios rezultatą galime išvysti „V“ žurnalo leidinyje „The Beauty Issue“. Žurnalo kūrybinė grupė paprašė mados kūrėjų apibūdinti, kokį gražios moters idealą jie įsivaizduoja ateinančiais metais. Jų viziją padėjo išpildyti modeliai Eniko Mihalik, Kristen McMenamy, Lakshimi Menon ir Sessilee Lopez.

Pažvelgus į nuotraukas matyti, jog grožio ir mados industrijos atstovai pademonstravo visą savo kūrybingumą pasiūlydami keletą kitais metais madingų makiažo pavyzdžių. Vieni atidavė duoklę natūralumui, kiti – siekė kuo didesnio išraiškingumo ar kontrasto. Jų kūrybinės mintys – priešais jus!

• Makiažas: DIOR, fotografas: Tyen

Dešimt grožio paslapčių pagal žurnalą „V“

• Makiažas: CHANEL, fotografas: Solve Sundsbo

Dešimt grožio paslapčių pagal žurnalą „V“

• Makiažas: DOLCE & GABBANA, fotografas: Cedric Buchet

Dešimt grožio paslapčių pagal žurnalą „V“

• Makiažas: MAYBELLINE, fotografas: Cedric Buchet

Dešimt grožio paslapčių pagal žurnalą „V“

• Makiažas: GUERLAIN, fotografas: Chad Pitman

Dešimt grožio paslapčių pagal žurnalą „V“

Neabejotinai kiti metai dovanos žaismingą spalvų paletę. Lengvi ir gaivūs, o kartais ryškūs ir kontrastingi potėpiai ant jūsų veido atrodys nepakartojamai.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt