Dienos topas - modelis su subliuškusia krūtine

Alice Woods - -
Dienos topas - modelis su subliuškusia krūtine

Pramogų pasaulyje nutinka visko. Štai, kad ir prieš kelias dienas daugybės smalsuolių ir žiniasklaidos atstovų dėmesį atkreipęs incidentas su amerikiečių TV veidu, aktore ir modeliu Shauvon Torres. Šiai MTV kanalo realybės šou „Real World/ Road Rules: The Ruins“ dalyvei tiesiai prieš kameras trūko silikoninė krūtinė.

Tai nutiko filmuojant vieną iš realybės šou epizodų, kurio metu jo dalyvės turėjo iš aukštai įšokti į vandenį. Kelios merginos su šia užduotimi susitvarkė lengvai ir greitai. Tuo tarpu iškilios krūtinės savininkė S. Torres patyrė traumą. Šokdama į vandenį ji labai skausmingai tėškėsi ant pilvo ir susigadino savo krūtinę. Netrukus mergina buvo nuvežta į artimiausią ligoninę, kurioje jai gydytojai nustatė nervinį sukrėtimą ir stiprų kūno susitrenkimą. Beje, jie patvirtino, kad S. Torres implantai visiškai sugadinti.

Nepaisant medikų išvadų, kai kurios realybės šou dalyvės tikina manančios, kad S. Torres šią istoriją viso labo išsigalvgojo ir skausmą suvaidino. Na, o kitose internetinėse svetainėse rašoma, jog S. Torres planuoja paklausyti gydytojų patarimo ir pasitraukti iš MTV realybės šou.

Dienos topas – modelis su subliuškusia krūtine

Beje, tai jau nebe pirmas vykęs S. Torres pasirodymas televizijoje. Prieš kelis metus mergina dalyvavo dar viename MTV kanalo realybės šou, iš kurio ji turėjo pasitraukti dar jam neįpusėjus.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt