DIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriams

Linas Kiguolis - -
DIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriams

Vasara ne tik atostogų, bet ir trumpų kelionių metas. Natūralu, kad važiuodami ilsėtis į rankinę ar kelioninį krepšį įsimetame tik mobilujį telefoną bei muzikos grotuvą. Galbūt elektroninę knygų skaityklę, jeigu kelias ilgas, tačiau savo kasdienius gyvenimo palydovus ir geriausius darbo partnerius, nešiojamuosius kompiuterius, matyt, paliekame ilsėtis ant darbo stalo.

Kita vertus, saulei šviečiant stengiamės ištrūkti ir savaitgaliais – į kaimą, sodybą ar Lietuviškąjį pajūrį. Trumpų kelionių metu su savo kompiuteriais skirtis nesinori, nes viliamės atrasti minutėlę laisvo laiko, ar baimindamiesi neįtikėtinai greitai bjurstančio lietuviško oro norime pasikrapštyti darbuose ar internete.

Atostogaujant ar trumpų kelionių metu svarbu pasirūpinti ne tik savo apranga, bet ir kompiuterio drabužiais. Pasiknaisiojus parduotuvėse tampa aišku, kad stilingai aprengti savo kompiuterį gan sudėtinga – jeigu nenorite vienspalvio ar akį rėžiančiomis spalvomis dekoruoto dėklo, arba norite pasidžiaugti originaliu pirkiniu už protingą kainą, tai jums, matyt, teks nusivilti ir savo bičiulį vežiotis nuogą.

Šiandien siūlome pasinaudoti naudingomis DIY (Do It Yourself , iš anglų kalbos: pasidaryk pats) idėjomis ir patiems pasiūti stilingą ir originalų dėklą nešiojamam kompiuteriui. Dėklą galite pasigaminti net iš pagalvės užvalkalo, kelnių klešnės, seno megztinio – sugaišite tik keliasdešimt minučių. Šios idėjos puikiai tiks ir norint saugiai nešiotis visus kitus technikos stebuklus – mobiliuosius telefonus, muzikos grotuvus, elektronines knygų skaitykles. Tai puiki galimybė pasidžiaugti rankdarbių teikiamu nusiraminimu bei šilta dovanos idėja.

DIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriamsDIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriamsDIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriamsDIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriamsDIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriamsDIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriamsDIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriamsDIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriamsDIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriamsDIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriamsDIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriamsDIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriamsDIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriamsDIY idėja: dėklai nešiojamiems kompiuteriams

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt