Dizainerė Kristina Sviderskaitė pristatys mini kolekciją „Jungtukai“

Alice Woods - -
Dizainerė Kristina Sviderskaitė pristatys mini kolekciją „Jungtukai“

Nurimus garsių dizainerių kolekcijų šurmuliui, penktadienio vakarą Decolte parduotuvė Vilniaus senamiestyje kviečia susipažinti su nauja ir labai talentinga drabužių dizainere – Kristina Sviderskaite. Žiemos kolekciją pristatanti dizainerė, studijuojanti kostiumo dizainą Vilniaus dailės akademijoje, prasitaria, kad jai tai yra didelis žingsnis į priekį.

Parodyti darbus viešai yra kiekvieno naujoko svajonė ir didelis įsipareigojimas. Tikriausiai mažai kas patikėtų, jog visa kolekcija yra sukurta VDA bendrabutyje, tačiau, manau, kad pradžia tokia ir turi būti.

„Viską konstruoju, siuvu ir kuriu savo rankomis. Ir visi rūbai yra vienetiniai, antro tokio pačio tikrai nėra“, – pasakoja Kristina.

Naujoji kolekcija Jungtukai sukurta koliažo ir dėlionės principu, kurioje vyraujantys pilki tonai susitiks su netikėtais ryškiais akcentais.

„Kolekcijos nuotaiką apibūdinu vienu sakiniu. Pilka siena netikėtai pamato P. Mondrianą. Visiems rūbams daviau nedidelę vitaminų injekciją – skaisčiai raudonos, ryškiai salotinės, sintetinės oranžinės akcentus. Tai tik mažos detalės, kurios man asocijuojasi su gera nuotaika ir energija“, – juokiasi dizainerė.

Kristinos Sviderskaitės rūbai Decolte parduotuvėje bus iškabinti penktadienį, gruodžio 7 dieną nuo 19 valandos. Dizainerė žada, kad kolekcijos kainos bus nedidelės, vienetiniai kūriniai kainuos apie 300 – 400Lt.

Nuotraukos Gedvilės ir Gretos
Modelis Dominika Landyreva

infashion.LT info

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt