Dizainerį Karl Lagerfeld įkvepia nuogi vyrai

Olivia Morelli - -
Dizainerį Karl Lagerfeld įkvepia nuogi vyrai

Vieni jį vadina Karlo Lagerfeldo žaisliuku, kiti teigia, kad jis tapo naujos mados auka, na, o treti šnabždasi, jog dėl karjeros jis padarytų bet ką. Tačiau atrodo, kad devyniolikmčiui Baptiste Giabiconi kitų nuomonė visai nerūpi. Jis tik mėgaujasi mados padangėje pražydusiais savo sėkmės vaisiais ir neapsakomu greičiu juda pirmyn. Na, o džiaugtis ir didžiuotis pasirodo yra tikrai dėl ko. Vaikino darbų sąraše – pirmoji vieta models.com reintinguose, nesibaigiančios fotosesijos populiariausiems mados leidiniams ir, žinoma, Karl Lagerfeld, K by Karl Lagerfeld, Chanel bei Fendi reklaminės kampanijos.

Žinoma, jaunasis Prancūzijos supermodelis nebūtų tiek daug pasiekęs, jei ne legendinis Chanel dizaineris Karlas Lagerfeldas. Būtent jis vaikiną pavertė savo mūza ir atvėrė platesnius kelius į sėkmę ir pripažinimą.

Mados kaizerio ir supermodelio tandemas dažnai mados mylėtojus ir savo gerbėjus pradžiugina naujais savo darbais. Štai visai neseniai „Purple“ žurnale buvo išplatinta kontraversiškų vertinimų sulaukusi Lagerfeldo fotosesija su Baptiste, kuri yra skirta pagerbti fotografą Helmutą Newtoną. Jos metu dizaineris iki nuogumo išrengė savo numylėtinį, apavė jį aukštakulniais ir liepė pozuoti balkone, sode ar prie baseino.

Dizainerį Karl Lagerfeld įkvepia nuogi vyrai

Pasirodo, Baptiste nuogybių „Purple“ žurnale buvo per mažai. Dizaineris ir modelis nusprendė pratęsti savo bendradarbiavimą kitame – spalio mėnesio „Wallpaper“ leidinyje. Būtent ant jo viršelio Lagerfeldas įamžino Babtiste Giabiconi.

Genialusis dizaineris sugalvojo žurnalo skaitytojams padovanoti pikantišką dovanėlę. Fotosesijos metu jis surengtė gundantį ir stilingą striptizą! Iš pradžių ant „Wallpaper“ viršelio jis įamžino savo mūzą, pasipuošusį Dior klasikiniu kostiumu. Tačiau Lagerfeldas nebūtų Lagergeldas, jei nesugalvotų dar kažko įdomaus, gražaus ir intriguojančio.

Už šio leidinio viršelio slepiasi dar vienas viršelis – tik šis yra kur kas drąsesnis ir seksualesnis! Netikite? Jums terekia paimti už žurnalo kraštelio ir nuplėšti lipduką. Prieš save išvystite nuogut nuogutėlį Prancūzijos podiumo dievaitį. Originaliame dviejų viršelių leidinyje bus išspausdinta ir daugiau nuostabių ir kvapą gniaužiančių Lagerfeldo fotografijų, kurias įkvėpė mados padangėje švytinti žvaigždė – visada žavus ir nuogas Baptiste Giabiconi…

Dizainerį Karl Lagerfeld įkvepia nuogi vyrai

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt