Dizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate Moss

Lucia Danes - -
Dizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate Moss

Iki šiol nenutyla kalbos apie praėjusį mėnesį įvykusį kasmetinį amerikietiškojo „Vogue“ renginį Costume Institute Gala 2009. Šių metų raudonojo kilimo iškilmių dizaineris – globėjas buvo mados numylėtinis Marc Jacobs. Tą vakarą dizainerį atlydėjo garsi pasaulio manekenė ir mados ikona Kate Moss. Būtent ji ir yra nesibaigiančių kalbų apie šį prestižinį renginį „kaltininkė“.

Iškilmėse pasirodžiusi su įspūdinga aukso atspalvio Marc Jacobs suknele ir galvą papuošusi stilingu Stephen Jones turbanu Kate Moss iš karto susilaukė didžiulio žiniasklaidos ir mados kritikų dėmesio. Manekenė buvo giriama už nepriekaištingą išvaizdą ir išpuoselėtą stiliaus pajautimą. Toks egzotiškai elegantiškas Kate Moss įvaizdis tapo daugelio dizainerių įkvėpimo šaltiniu.

Kurdami ateinančių metų kolekcijas dizaineriai neatsispyrė metalo žvilgesiui, vieno peties akcentavimui ir originaliems galvos apdangalams. Štai pats Kate Moss įvaizdžio kūrėjas Marc Jacobs nusprendė įtraukti panašią suknelę į savo „Jacobs Resort“ kolekciją. Aukso ir sidabro atspalvių audinius taip pat panaudojo ir Roksanda Ilincic bei Chris Benz. Išryškinančias vieną petį sukneles nusprendė pristatyti Michael Kors ir Alexander Wang. Tuo tarpu turbanų tendencijai negalėjo atsispirti dizaineris Yigal Azrouel. Šiuos egzotiškus galvos apdangalus jis siūlo nešioti tiek prie klasikinių suknelių, tiek prie laisvesnio stiliaus įvairių švarkelių ar džinsinių drabužių.

Šį kartą Kate Moss sulaukė daugybės dizainerių palankumo. Nuo šiol pačios manekenės įkvėpto stiliaus drabužius mados aistruoliai galės sutikti ne tik jos pačios išleistose ir Top Shop parduotuvei pristatytose linijose, bet ir garsiausių dizainerių kolekcijose.

Dizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate Moss

Toliau pateiktos nuotraukos iš Marc Jacobs, Roksanda Ilincic, Chris Benz, Michael Kors, Alexander Wang, Yigal Azrouel kolekcijų.

Dizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate MossDizaineriai kraustosi iš proto dėl Kate Moss

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt