Dizaineris Robertas Kalinkinas debiutuos arenoje

Alice Woods - -
Dizaineris Robertas Kalinkinas debiutuos arenoje

Manote, grandiozinį mados šou didžiulėje arenoje gali surengti tik lietuviškasis kutiūrjė Juozas Statkevičius? Pasirodo, ne. Pavyduoliai ir kritikai dabar galės nusigraužti pirštus, nes… Vos daugiau nei prieš metus išgarsėjęs stilistas, dizaineris bei scenografas Robertas Kalinkinas nusprendė praplėsti ribas tiesiogine prasme ir savo naujausią kolekciją pristatyti milžiniškoje erdvėje – „Siemens“ arenoje.

Spalio 10 dieną per 12 000 žiūrovų talpinančioje „Siemens“ arenoje, Robertas Kalinkinas pristatys ateinančio šiltojo sezono – pavasario/vasaros 2013 – tendencijas. Renginio svečių laukia dviejų valandų trukmės mados, muzikos ir meno renginys, sujungsiantis per 100 kolekcijos modelių pristatymą, atlikėjų Leono Somovo ir Jazzu pasirodymą bei teatrinius sprendimus kartu su choreografu Gyčiu Ivanausku.

Roberto Kalinkino rūbus savo koncertams neretai besirenkantys muzikantai Leonas Somovas ir Justė Arlauskaitė-Jazzu specialiai šiam kolekcijos pristatymui kurs garso takelį bei ruoš gyvo garso improvizaciją ant kolekcijos podiumo. Šiuo metu į Švediją naujojo albumo įrašinėti išvykusi Jazzu šios kolekcijos laukia jau dabar.

„Robertas Kalinkinas – vienas tų naujosios kartos dizainerių, kurių kūryba domiuosi nuo pat pradžios, jo kurti sceniniai kostiumai mane įkvepia, tai – labai svarbi koncerto dalis. Mane žavi jo gebėjimas kurti ir vienetinius, „menui paaukotus” daiktus, ir išradingus dėvimus rūbus nepataikaujant masių skoniui. Man bus didelis malonumas būti šios kolekcijos pristatymo dalimi,“ – sakė Jazzu.

Roberto kūrybinė kryptis – sudėtingos konstrukcijos bei kirpimai, apgalvota asimetrija, ryškios ir lengvai atpažįstamos detalės, kuriančios vientisą jo kolekcijų liniją. Sukūręs dabar jau puikiai atpažįstamą Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio („The Ball & Chain”) sceninį retro įvaizdį, Robertas Kalinkinas scenai rengia ir atlikėjas Jazzu, Giedrę Kilčiauskienę („Empti“), laidų vedėją Agnę Armoškaitę, muzikantus Leoną Somovą, Justiną Jarutį („Freaks on Floor”), taip pat rūpinosi šio sezono „Lietuvos balso” mokytojų Ericos ir Jurgio scenos kostiumais.

Pirmieji bilietai į renginį jau platinami.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt