Drabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintoje

Olivia Morelli - -
Drabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintoje

Yra spintos ir yra Suzanne Rogers spinta – įspūdinga ir prabangi garderobinė, kiekvienos mažos mergaitės svajonė (išpildyta su kaupu) bei tikrų tikriausias kiekvienos vakarėlių liūtės karūnos brangakmenis. Garsi filantropė ir mados entuziastė kviečia užsukti ir pasigrožėti jos sukurtu drabužių ir batų rojaus kampeliu.

„Nepavaldi laikui ir tokia moteriška“ – panašiais epitetais Suzanne apibūdina savo elegantišką senovinio bei prancūziško stiliaus erdvę, įkvėptą Paryžiaus „Ritz“ viešbučio, vadinamąją „spintą“. Klasikiniai saldžių pastelinių spalvų baldai, didžiuliai veidrodžiai, puošnūs kandeliabrai, brangūs paveikslai ir persiški kilimai, netgi jaukus poilsio kampelis, matyt skirtas išvargusiems po apžvalginio turo ar išėjimo nerandantiems svečiams, kur paprastai vyksta „Chanel“ rankinių arbatėlė – štai kaip atrodo kanadietės garderobinė, kurios neabejotinai galėtų pavydėti pati Blair Waldorf bei Carrie Bradshaw.

Tiesa, nors akys raibsta nuo, atrodo, milijono batų porų, krūvos spalvingų rankinių, romantiškų suknelių ir rokeriškų švarkų, šioje įspūdingoje garderobinėje telpa tik vieno ar daugiausiai dviejų sezonų Suzanne apdarai – visi kiti drabužiai bei aksesuarai ilsisi atskiroje saugykloje (!).

Pavasaris bei vasara yra mėgstamiausias mados maniakės sezonas: šiuo laiku Suzanne mėgsta būti itin spalvinga ir prisipažįsta jog ir būdama 90-ties neišduos savo meilės spalvoms. Šiaip ar taip, šaltuoju metų laiku stileiva sau per daug galvos nesuka – nuo galvos iki kojų rengiasi juodai.

Įspūdingą Rogers kolekciją sudaro tokių mados pasaulio grandų kaip „Chanel“, „Dolce & Gabbana“, „Giambattista Valli“, „Vivier“, „Louis Vuitton“, „Manolo Blahnik“, „Erdem“, „Balmain“ bei „Alexander McQueen“ šedevrai.

Drabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintoje

Drabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintoje

Drabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintoje

Drabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintoje

Drabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintoje

Suzanne – didelė Alexander McQueen gerbėja bei aistringa jo kūrinių kolekcionierė. Daugelio legendinio dizainerio kurtų drabužių mergina prisipažįsta niekuomet nevilkėjusi – pasak jos – tai tikri meno šedvrai, vieną dieną tapsiantys neįkainojamais vintage rūbais. „Drapiruoti, neįprasto kirpimo „Alexander McQueen“ švarkai bei suknelės kuo puikiausiai tinka mano moteriškam edgy stiliui“, – pasakoja Suzanne.

„Mary Katrantzou – mano mėgstamiausia iš neseniai atrastų dizainerių. Tiesiog pamečiau galvą dėl jos originalių raštų, nuostabių detalių bei itin mergaitiško stiliaus. Man niekada negana Mary, ji – diždiausia mano spintos žvaigždė! Kai kurios Mary Katrantzou suknelės buvo pasiūtos specialiai man“, – džiaugiasi Suzanne.

O kaipgi jos batų kolekcija? „Esu šiek tiek apsėsta „Nicholas Kirkwood“ kuriamos avalynės. Šio dizainerio batai, suporuoti su bet kokia paprasčiausia suknele, be jokių pastangų taps puošniu vakaro ansambliu. Tai tikri meno kūriniai, kuriuos galima avėti…“

Turbūt jau spėjote susidaryti Suzanne Rogers, kaip tikros „tuštybių mugės“ karalienės įvaizdį, tačiau už McQueen’o kutiūro ir Jil Sander must-have suknelių slepiasi, ne mažiau nei savo amžina meile madai, gerais darbais bei reguliariai rengiamais labdaros vakarais garsi filantropė, savo aistrą drabužiams bei pažintis naudojanti išties kilniems tikslams. Štai per paskutinius porą metų geroji fėja Suzanne surinko daugiau nei milijoną dolerių įvairioms labdaros organizacijoms visame pasaulyje.

Ir visa tai ji daro pasipuošusi švelniai melsva „Chanel“ suknele ir įsispyrusi į saldžiai rožinio cukraus vatos atspalvio „YSL“ aukštakulnius.

Drabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintoje

MYLIMIAUSI SUZANNE APDARAI

Drabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintojeDrabužių ir batų rojus Suzanne Rogers spintoje

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt