Duffy: grožio paslaptis slypi plaukuose

Ugnius Kiguolis - -
Duffy: grožio paslaptis slypi plaukuose

Sveiki, žvilgantys, išpuoselėti plaukai neabejotinai yra viena iš moters grožio paslapčių, kurią šiandien padeda įminti garsus Niujorko plaukų stilistas Duffy.

„Visi modeliai turi gražius plaukus po to, kai jais pasirūpinu“, – nestokodamas pasitikėjimo savimi ir savo darbu ištaria plaukų stilistas Duffy. Savo kūrybiškumu, originalumu ir įgimtu talentu daryti gražias šukuosenas šis vyras tapo vienu paklausiausių ir garsiausių plaukų meistrų mados industrijoje.

Šiandien pasirūpinti modelių plaukais kolekcijų pristatymų metu Duffy kviečiasi žymiausi pasaulio dizaineriai, su juo taip pat noriai bendradarbiauja populiarių žurnalų leidėjai. Paprastą ir subtilų, kartais įmantrų ir kaprizingą, bet visuomet išradingą ir išpuoselėtą Duffy kuriamą plaukų stilių galima išvysti vartant „Dazed and Confused“, „i – D“, „Vogue“, „Last Magazine“ žurnalų puslapius. Jam dažnai tenka sušukuoti modelius ir reklaminių fotosesijų metu. Vienas naujausių jo darbų – garsioji dizainerio Alexander McQueen pavasario/vasaros reklama, kurioje manekenė Raquel Zimmermann tampa gundančia gyvačių deive.

Duffy: grožio paslaptis slypi plaukuose

„Iš pradžių negalėjau prieiti prie tų 20 ar 30 gyvačių ir pitonų, kurie apraizgė Raquel Zimmermann kūną ir plaukus. Po 20 valandų, 4 valandą ryte, pagaliau išdrįsau paliesti gyvates ir joms neleisti velti Raquel plaukų. Tai buvo gera patirtis. Manau, kad fotografas Nick Knight padarė nuostabų darbą sukurdamas šiai reklamai klipą“, – dalinasi įspūdžiais Duffy.

Garsusis plaukų stilistas neslepia, jog jam labiausiai patinka bendradarbiauti su minėta Brazilijos manekene. „Raquel yra nepakartojama, ji turi nuostabius, gyvybingus plaukus, su kuriais man labai patinka dirbti. Kartą ji man leido platininius jos plaukus nudažyti rožine spalva. Šis drastiškas modelio pasikeitimas, kuris buvo įamžintas „Vogue“ žurnale, buvo šaunus, nepamirštamas ir linksmas“, – prisimena Duffy.

Duffy: grožio paslaptis slypi plaukuose

Kas lemia šio plaukų stilisto sėkmę? „Pasitikėjimas vienas kitu“, – nedvejodamas ištaria Duffy. „Man patinka dirbti su kūrybingais žmonėmis, kuriais galiu pasitikėti. Mados industrija mane žavi ne vien tik dėl suteiktos galimybės užsiimti patinkančia veikla. Man taip pat svarbu sutikti įdomių žmonių ir gauti naujų galimybių realizuoti save“, – priduria ekstravagantiškasis plaukų meistras. Jūsų dėmesiui – keletas Duffy sukurtų šukuosenų, išspausdintų populiarių žurnalų puslapiuose.

Duffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuoseDuffy: grožio paslaptis slypi plaukuose

Paruošta pagal www.models.com

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt