Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.

Jake Doe - -
Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.

Neblėstantis ekspresyvumas. Erotika. Stilingas jausmų proveržis. Daug nuogo kūno. Verdančios aistros. Kraują kaitinanti atmosfera. Fotografo Steven Lyon darbai tiesiog kalba patys už save. Jais nenustojama žavėtis nuo pat pirmosios jo fotosesijos žurnalui „Spoon“.

Kalifornijoje gimęs, o dabar Paryžiuje gyvenantis ir kuriantis Steven Lyon duris į mados pasaulį pravėrė dirbdamas modeliu. Prieš dvylika metų gimusi meilė fotografijai paskatino jį pasukti fotografo keliu. Juo Steven Lyon ir šiandien žengia lydimas begalinio atsidavimo ir aistros. Fotografo nuotraukose daug veiksmo, gundančių pozų, nevaržomo judesio ir, svarbiausia, jausmo.

Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.

Steven Lyon pateikia daug nepakartojamų, įtaigių, dažnai siurrealistinių vaizdų. Būtent jo svajų visgalybė ir nesavanaudiškas idėjų žaismas pelnė daugelio mados atstovų simpatijas. Fotografo darbai publikuojami žurnaluose „Vogue Russia“, „Deutch“, „Twill“, „S Magazine“. Jo talentas atsispindi ir žvelgiant į Pleasure State, Wild Orchid, Swarovski, Bacardi bei dar daugelio kitų garsių prekės ženklų reklaminius stendus.

Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.

Garsus fotografas jau spėjo pakerėti mados pasaulį. Panašu, kad jis pakerėjo ir žymų Lietuvos modelį… Prieš kelias dienas populiariame mados bloge thefashionspot.com pradėjo sklisti kalbos, ar tik nebus Edita šio fotografo mūza ne tik prieš kamerą, bet ir gyvenime.

Nepaprastas Editos grožis ir nuostabus fotografo talentas atsispindi šiose neapsakomai įspūdingose nuotraukose. Jei tik yra tobulumas, tai jį neabejotinai galima pamatyti čia…

Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.Edita ir Steven Lyon. Du nepakartojami talentai.

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt