Editos Vilkevičiūtės fronte nieko seno! Mario Testino, Vogue, Terry Richardson, YSL, Calvin Klein – tokie vardai rašomi šalia jos...

Gabriel E. Hall - -
Editos Vilkevičiūtės fronte nieko seno! Mario Testino, Vogue, Terry Richardson, YSL, Calvin Klein – tokie vardai rašomi šalia jos...

Ir vėl krūva naujienų iš sėkmingiausio pasaulyje Lietuvos modelio – Editos Vilkevičiūtės. Turime tik vieną blogą ir daug labai gerų naujienų. Pradėsime nuo tos blogosios – Edita smuktelėjo iš 20-os pozicijos į 21-ąją vietą models.com geriausių pasaulio modelių reitinge. Tačiau per pastaruosius kelis mėnesius Edita nuveikė tiek daug, kad tai neturi beveik jokios reikšmės.

Gerąsias naujienas galime pradėti nuo to, kad garsusis mados fotografas Mario Testino 24-erių Editą paskelbė savo mūza ir nufotografavo ją VOGUE, Allure Magazine, V Magazine žurnalams, taip pat D&G ir Versace reklamos kampanijoms.

O štai fotografijos legenda Terry Richardson – nufotografavo Editą Yves Saint Laurent Holiday Look 2012 reklamoje, taigi Edita dar šiemet spėjo tapti YSL veidu!

Kita puiki naujiena ta, kad šiuo metu Edita puošia Allure Russia gruodžio mėnesio viršelį. Fotografas Raymond Meier Editą čia nufotografavo ta pačia maniera kaip anksčiau jau buvo nufotografuotos supermodeliai Naomi Campbell ir Linda Evangelista žurnalo Vogue viršeliams.

Editą savo reklaminiu veidu taip pat pasirinko amerikiečių mados brand’as Juicy Couture bei prancūzų IRO.

Na ir paskutinė puiki naujiena, apie kurią dar nerašėme yra ta, kad Edita ir vėl tapo Calvin Klein Eternity Aqua Fragrance 2012 kvepalų reklamos veidu kartu su gruzinų kilmės amerikiečių modeliu Ben Hill, kuris models.com reitinge užima 5-tą vietą geriausiai apmokamų pasaulio modelių sąraše.

Tiek gerų naujienų iš Editos Vilkevičiūtės fronto šiam kartui. Netrukus pranešime dar;)

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt