Eglė Mickevičienė: Madą kurkime patys

Julie Splinters - -
Eglė Mickevičienė: Madą kurkime patys

Dosjė


Amžius: 41 metai

Darbovietė: laisvai samdoma

Išsilavinimas: Statybos ir dizaino kolegijoje įgijo architektės specialybę

Filmas: „Stiliagi“ ir „Ostrov“

Muzika: grupė „Poliklinika“

Devizas: „Būti savimi ir nepaisyti nusistovėjusių normų.“

Šį kartą savo patarimais, kaip atrodyti žaviai, su „Jurgita“ pasidalijo žinoma stilistė EGLĖ MICKEVIČIENĖ. Tikimės, kad Eglės pastabos ir patarimai padės Jums geriau orientuotis mados ir stiliaus pasaulyje.

Lietuviai yra labai konservatyvūs, reikėtų būti drąsesniems. Juk madą galime kurti patys. Gal nuskambės žiauriai, bet, mano nuomone, aklai mados tendencijų laikosi tik tie žmonės, kurių asmenybės nėra iki galo susiformavusios.

Rudenį maukis šiltas kojines ir avėk basutes. Atrodo, nesuderinama? Man asmeniškai labai gražu. Pamėgink. Dar iš šiemetinių tendencijų mane labai žavi militaristinis bei natūralistinis (džinsai, oda) stiliai.

Derink, regis, nesuderinamus dalykus. Pavyzdžiui, šilkinė, naktinius marškinius primenanti suknelė, grubus vyriškas švarkas ir jau mano minėtos vilnonės kojinės.

Kai naudoji keistus derinius, išryškėja individualumas, atsiranda šarmas.

Aksesuarai turi būti tos pačios krypties kaip drabužiai. Pavyzdžiui, prie Afrikos šalių ar Indijos stiliaus drabužių iš natūralių audinių jokiu būdu negali būti derinami plastmasiniai papuošalai. Tinka medis, kriauklės, oda. Nebijokite prie indiško stiliaus drabužių derinti afrikietiškų papuošalų. Tai tas pats šiltųjų kraštų stilius, panašūs ornamentai ir raštai. Eksperimentuojant Jums galbūt pavyks sukurti savitą stilių.

Makiažą darykis natūralų, plaukus suvelk taip, kaip tik leidžia fantazija. Dar man labai gražus Milos Jovovich makiažas – visiškai šviesios akys ir raudonos lūpos.

Turi žinoti, ką savo apranga nori pasakyti aplinkai. Į tave pažiūrėjęs žmogus turi susidaryti įspūdį, kad tu žinai, ko nori šiame gyvenime. Žinoma, tai labai priklauso ir nuo darbo, kurį tu dirbi.

Vis dėlto nereikėtų aklai prisirišti prie to oficialaus darbo aprangos kodo. Moterims siūlau nepamiršti pabrėžti savo moteriškumo ir seksualumo. Jūsų nusibodusį švarkelį paįvairins kokios nors ryškios spalvos aksesuaras – šalikėlis, sagė. Beje, aksesuarai ypač gerai atsiskleis pilkos spalvos fone.

Kostiumai iš vyrų atima veidą. Vyrams siūlau nuobodaus kostiumo kelnes pakeisti šortais, o kaklaraištį – varlyte. Prie viso šito ansamblio priderinę įdomų švarką, atrodysite naujoviškai ir originaliai. Šią vasarą pamačiusi vyrą baltomis lininėmis kelnėmis vos neapsivėmiau. Būkite paprastesni mielieji, kam tas pižoniškumas?

Rudenį vyrams siūlyčiau paltus ir švarkus susijuosti diržu. Madingiausia spalva – ruda. Batai – ilgaauliai (militaristinio stiliaus, jojiko ar baikeriški). Gražu, kai paltas ar švarkas atrodo lyg būtų iš tėčio spintos ir panešiotas – prairusios siūlės, nurėžtos rankovės. Kelnes rinkitės klasikinio stiliaus, su paaukštintu liemeniu. Vis dėlto daug smagiau atrodysite, jei vilkėsite šortus ir vilnonines kojines. Gerai atrodo ir gerokai per trumpoes siauros kelnės.

Ieškant savo stiliaus, patariu neapsiriboti vien žinomomis naujų drabužių parduotuvėmis. Labai originalių dalykų galima rasti vintage, dėvėtų drabužių parduotuvėse. Pasikniskite mamos ar tėčio spintose. Aksesuarus pamėginkite susikurti patys.

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt