Elegantiškos, klasiškos ir vienetinės medinės rankų darbo delninės

Julie Splinters - -
Elegantiškos, klasiškos ir vienetinės medinės rankų darbo delninės

Prieš porą dienų pristatėme jums ganėtinai neįprastas delninukes, pagamintas naudojant „Lego“ kaladėles, tačiau tai, kuo norime pasidalinti šiandien, stebina ir žavi dar labiau! Ar kada įsivaizdavote kaip galėtų atrodyti rankinė, pagaminta iš medžio? Ir mes nekalbame apie iš tam tikro masyvaus gabalo išskaptuotus kibiro formos krepšelius ar iš plonų medienos juostelių (ar vytelių) pintus gaminius. Tai, kuo šiandien norime pasidalinti, yra unikalu ir nepakartojama!

Itin išskirtines ir labai elegantiškas rankines rankomis ir su didele meile gamina dizainerių pora iš Izraelio, kurie teigia, jog būtent netradiciniai sprendimai bei panaši filosofija ir buvo ta priežastis, kodėl jie nusprendė kurti kartu. Kiekviena rankinė gaminama iš natūralaus, itin aukštos kokybės medžio bei kokybiškos odos, be to, užsakant galima pasirinkti ar norima matinius laku dengtos rankinės, ar blizgiu. Kadangi rankinės gaminamos iš natūralaus medžio, tai kiekvienas gaminys tampa absoliučiai unikaliu – juk gamtoje nerasi identiškai atrodančių dviejų medžių.

Kadangi viskas gaminama rankomis ir iš itin aukštos kokybės medžiagų, delninių kaina prasideda nuo 580 JAV dolerių (apie 1500 Lt). Gaminant medines rankines jų kaina priklauso ne tik nuo pasirinktos delninės dydžio, bet taip ir nuo pasirinktos medienos. Kadangi rankinės nėra pigios, dizainerių pora jas gamina tik pagal užsakymą, todėl užsisakius tokią rankinę gali tekti palaukti 2-5 savaites. Be to, kiekviena rankinė supakuojama į specialią medinę dėžutę, jog gabenimo metu jos nepažeistų ir nesugadintų.

Visi, norintys daugiau sužinoti apie šias medines delninukes ar jų autorius Tesler + Mendelovitch bei įsigyti jų gaminių spauskite čia.

Elegantiškos, klasiškos ir vienetinės medinės rankų darbo delninėsElegantiškos, klasiškos ir vienetinės medinės rankų darbo delninėsElegantiškos, klasiškos ir vienetinės medinės rankų darbo delninėsElegantiškos, klasiškos ir vienetinės medinės rankų darbo delninėsElegantiškos, klasiškos ir vienetinės medinės rankų darbo delninėsElegantiškos, klasiškos ir vienetinės medinės rankų darbo delninėsElegantiškos, klasiškos ir vienetinės medinės rankų darbo delninėsElegantiškos, klasiškos ir vienetinės medinės rankų darbo delninės

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt