Elektroninio svingo džentelmenai „Parov Stelar“ grįžta į Lietuvą

Ugnius Kiguolis - -
Elektroninio svingo džentelmenai „Parov Stelar“ grįžta į Lietuvą

Pasiutę, madingi ir Lietuvoje itin mylimi elektroninio svingo džentelmenai „Parov Stelar Band“ lapkričio 18 d. grįžta į Lietuvą su savo nauja programa „The Princess 2012“. Juos antrą kartą į Lietuvą pakvietė menų fabriko „Loftas“ muzikinės programos vadovas ir muzikantas Viktoras Diawara.

„Iškaba „išparduota“ prie įėjimo į erdvę, kurioje groja Parovas su grupe kabo beveik prieš visus kompanijos koncertus, nesvarbu, ar tai būtų Maskva, Niujorkas, Atėnai“, – teigia V. Diawara ir priduria, jog tikisi šiame koncerte sutikti visus Lietuvos melomanus.

Austras Marcusas Fürenderis, visam pasauliui žinomas kaip Parov Stelar, yra kilęs iš Linzo, Austrijoje, vedęs kylančią dainininkę Lilją Bloom, augina penkias kates ir vieną muzikinį kompaniją pavadinimu „Etage Noir Recordings“.

„Parov Stelar Band“ jau nebeįrodinėja, kad yra vieni geriausių, jei ne geriausi, savo muzikiniame žanre, o tiesiog mėgaujasi kūryba, koncertais ir gerbėjais.

„Myliu kiekvieną dieną, džiaugiuosi kiekvienu koncertu su grupe. Mūsų gerbėjai tikrai geriausi… Be to, 2012 metais – pasaulio pabaiga. Negaiškime laiko planams, gyvenkime šiandien“, – interviu Lietuvai sako P. Stelar. Į Lietuvą grupė atvyks su specialiu turo autobusu.

Paklaustas, kodėl visur keliauja autobusu, Parovas nedvejoja: „Taip yra žymiai patogiau, mes nesame priklausomi nuo skrydžių laikų, nereikia stovėti eilėse, be to, savo autobuse turime normalias lovas, kuriose tarp koncertų kelyje puikiai išsimiegame“.

Inteligentiškajam garsų provokatoriui Parov Stelar priklauso eilė hitų pripildytų albumų bei solidi singlų lentyna. Jo kūriniai rado vietą daugiau nei 600 muzikos kompiliacijų, reklamų ir kino filmų.

„Tuborg Loftas Live“ su „Parov Stelar Band“ patiks tiem, kam patinka prieškario Amerikos gangsterių įvaizdis ar bent filmai apie juos, lindyhopas, skrybėlių kultūra, estetika ir, be abejo, senas geras bei modernus svingas“, – „Parov Stelar Band“ klausytoją reziumuoja V. Diawara.

Pirmieji bilietai jau prekyboje „Tiketoje“.
Daugiau www.menufabrikas.lt

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt