Emma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UK

Ugnius Kiguolis - -
Emma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UK

„Jau tapo tradicija, kad gruodžio mėnesio Vogue yra išskirtinis, kitoks. Kasmet būtent šiame numeryje vyrauja vis kita tema – naujasis tūkstantmetis, vakarėliai, karališka prabanga ar fantazijos“, – atskleidžia vyriausioji britiškosios madų biblijos redaktorė Alexandra Schulman, – „Žvaigždės – kalbu apie esančias aukštai danguje – be galo mane traukia ir intriguoja. Kas jos? Kas iš tiesų ten viršuje? Nuostabu kaip šiuose dangaus kūnuose susipina gamta, mokslas ir begalinė paslaptis. Man pasirodė, kad tai puiki idėja žurnalui ir esu labai dėkinga iliustratoriui Jo Ratcliffe, kuris šia proga žvaigždutėmis išdabino visą numerį“.

Šiaip ar taip, nėra jokių abejonių jog pieštos žvaigždės – tikrai ne vienintelės naujajame Vogue. Įžymybių gruodžio mėnesio leidinyje tikrai netrūksta – legendiniai fotografai Mario Testino ir David Bailey, gausybė supermodelių, Holivudo žvaigždžių ir žinoma – viršelį papuošusi jaunoji aktorė Emma Watson.

Įdomu tai, jog Emmos Watson fotosesija, kuri buvo fotografuojama Prancūzijoje, išėjo visai ne tokia kaip buvo planuota. Pasirodo kelyje į fotosesiją buvo pamesti visi 5 lagaminai su drabužiais, skirtais specialiai jai. Paskutinę minutę žurnalo stilistams teko ieškoti ir derinti naujus apdarus, rastus Paryžiaus Vogue ofise.

Panašu jog šie nesklandumai tikrai nesutrukdė – nuotraukose 20-metė Emma atrodo kaip tikra stiliaus ikona, savo trumpa šukuosena (kuri sulaukė virš 400 komentarų Daily Mail svetainėje) itin primenanti garsiąją it-girl Eddie Sedgwick ar 60-ųjų supermodelį Twiggy. Pati fotosesija – nuoširdi, lengva, romantiška ir – kaip gi kitaip, juk priešais objektyvą buvo Emma Watson – labai elegantiška.

Mados gerbėjai numeryje taip pat ras fotografo David Bailey fotosesijas su įžymybėmis, tuo tarpu Mario Testino atskleis savo mėgstamiausius dešimtmečio modelius, o Vogue – įspūdingiausius metų vakarėlius.

Beje, šis numeris – nemažas žingsnis žurnalų leidybos istorijoje. Tai – pirmasis žurnalas, kurį galima įsigyti ir iPad app versijoje.

„Mūsų kūrybos direktorius Robin Derrick prižiūrėjo visą Vogue app kūrimo procesą. Jame galima rasti visą informaciją, kuri yra ir spausdintoje versijoje, o taip pat ir papildomos, unikalios medžiagos grožio, stiliaus ir pramogų ištroškusiems skaitytojams“, – aiškina Schulman.

Emma Watson viršelis ir fotosesija

Fotografas: Mario Testino
Modelis: Emma Watson
Žurnalas: Vogue UK december 2010

Emma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UK

Star Girls

Fotografas:Mario Testino
Modeliai:Daria Werbowy, Kate Moss, Karlie Kloss, Natalia Vodianova, Claudia Schiffer, Carmen Cass, Georgia May Jagger, Sasha Pivovarova

Emma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UKEmma Watson ir kitos žvaigždės gruodžio mėnesio Vogue UK

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt