Erica Jennings prieš Fergie projektą prisimena susitikimą su „Black Eyed Peas“

Linas Kiguolis - -
Erica Jennings prieš Fergie projektą prisimena susitikimą su „Black Eyed Peas“

„Po koncerto 2005 m. mes dar ilgai linksminomės su „Black Eyed Peas“. Galiu pasakyti, kad jie yra labai šilti, atsipalaidavę ir draugiški žmonės. Manau, kad „Skamp“ ir „Black Eyed Peas“ kažkuo panašios grupės – vaikinai ir mergina, stilių miksavimas, netgi dainų temos dažnai sutampa“, – prisimena senus laikus Erica Jennings.

„Tabami goes Fergie“ projekte jau šį penktadienį „Lofte“ žiūrovai išgirs žymiausias seksualiosios amerikiečių atlikėjos Fergie ir daugybę muzikinių apdovanojimų visame pasaulyje susišlavusios grupės „Black Eyed Peas“ dainas. Tai bus projektas kartu su Erica Jennings, Victoru Diavara, Viliumi Alesiumi ir visu gyvai grojančiu „Tabami Live Band“. Be to, publiką linksmins ir šokdins ne tik muzikantai, bet ir visa „Show Makers akademijos“ komanda.

„Fergie dainos užvedančios, tačiau tai tikrai ne operų arijos, todėl jas atlikti man tikrai nėra sudėtinga“ – po „Tabami goes Fergie“ repeticijos su muzikantais įspūdžiais dalinosi Erica Jennings, – „Džiaugiuosi, kad dėka mano studijų ir vokalo pamokų dabar galiu išdainuoti pačių įvairiausių žanrų kūrinius“.

Erica kartu su „Skamp“ apšildė prieš septynerius metus Lietuvoje koncertavusią grupę „Black Eyed Peas“ su Fergie priešaky. Erica užsimena, kad jie su vienu iš „Black Eyed Peas“ narių dar kone metus bendravo ir po amerikiečių išvykimo iš Lietuvos.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt