"Fashion's Night Out" laukia tavęs. Apsilankyk!

Lucia Danes - -
"Fashion's Night Out" laukia tavęs. Apsilankyk!

Tapk mados istorijos dalimi sudalyvaudamas pirmame globaliame mados renginyje. Taip į tuos, kuriems nesvetimas domėjimasis grožio industrija, kreipiasi grandiozinio renginio sumanytojai. Ne paslaptis, jog visame pasaulyje vyksiančią mados naktį globoja mados biblija tituluojamas „Vogue“ su garsiąja Anna Wintour priešakyje. Ši moteris ne tik, kad tapo „Fashion’s Night Out“ renginio globėja, bet ji taip pat skatina mados mylėtojus remti madą bei išeiti į naktinio miesto gatves, kuriose žadamas įspūdingas reginys.

Rugsėjo dešimtosios naktį viso pasaulio mados miestai švęs ir gyvens mada. Maskva, Paryžius, Niujorkas, Bombėjus, Šanchajus, Milanas ir dar daugelis kitų pasaulio mados mekų. Visą naktį trunkantis didžiulis pasaulinio masto mados vakarėlis, kuriame galėsi sutikti besilinksminančius dizainerius, modelius, garsius pramogų ir žiniasklaidos atstovus bei apsipirkti visą naktį dirbančiose rūbų ar kosmetikos ir parfumerijos parduotuvėse, šiemet bus surengtas ir Vilniuje.

„Fashion’s Night Out“ arba „Mados naktis“ suteiks daug gerų emocijų ir padovanos ilgai nepamirštamų įspūdžių. Tavęs laukia dizainerių boutique, „Mados nakties“ šukuosenos kūryba pačioje Rotušės aikštėje bei dar daugelis kitų malonių staigmenų. Naktį vainikuos – high fashion/glamour tematika apgaubtas vakarėlis kokteilių bare „Villa Latina“.

Taigi, fotografų blykstės, diskusijos apie karščiausias mados tendencijas bei unikali mados patirtis laukia tavęs ateinantį ketvirtadienį. Susitiksim?

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt