Fergie apie „Outspoken INTENSE“

Linas Kiguolis - -
Fergie apie „Outspoken INTENSE“

Ar laikote save šiuolaikinės moters simboliu?

Manau, kad kiekvienas, laikantis save kokiu nors simboliu, yra mažų mažiausiai keistas, tačiau aš manau, kad esu šiuolaikinė moteris. Aš prisiimu daug darbų ir įsipareigojimų ir nuoširdžiai tikiu visais savo projektais. Su didele aistra jų imuosi ir jaučiuosi laiminga, galėdama dirbti tiek, kiek dirbu.

Jūs esate dizainerė, dainininkė, aktorė, dabar dar ir aromatų linijos „veidas“. Kiek skirtingų vaidmenų atliekate savo gyvenime?

Tikrai daug. Kartais pabundu ir galvoju, kuris vaidmuo manęs laukia šiandien. Kartais būna aromato diena. Kartais tenka ruoštis pasirodymui su grupe „The Black Eyed Peas“ ir pasirodyti ant scenos prieš tūkstančius žmonių. O kartais tiesiog nubundu ir išsiruošiu į pikniką su savo vyru.

Atlieku daug vaidmenų ir džiaugiuosi, kad šiais laikais moterys gali pasirinkti, kuo jos nori būti, o ne visą laiką gaminti maistą ir valyti namus. Nors, norite tikėkite, norite ne, šiuos darbus aš taip pat atlieku su malonumu.

Aromatai visuomet buvo svarbūs moterims. Ar tikite, kad aromatas gali suteikti jausmingumo ir pasitikėjimo savimi toms, kuriuos juo kvepinasi? Ar gali jis priversti moterį jaustis drąsesne ir patrauklesne?

Man tikrai suteikia, ir aš tuo tikiu. Manau, kad viskas priklauso nuo to, kaip jaučiatės. Visuomet pasikvepinu prieš išeidama iš namų. Tada labiau pasitikiu savimi, jaučiuosi jausmingesnė ir noriu, kad moterys, kuriuos kvepinsis mano sukurtu aromatu, jaustųsi taip pat.

Aromatas „Outspoken“ ryžtingas ir seksualus. Ar ir jūs esate ryžtinga ir seksuali?

Na, aš mėgstu rizikuoti, gyvenimas verčia tokia būti – rizikuoti ir ryžtingai veikti. O kartais tikrai jaučiuosi seksuali.

Kokius aromatus jūs pati mėgstate?

Man patinka gardenijos. Jos augo prie įėjimo į mano tėvų namus, ir iš vaikystės atsimenu, kaip gardžiai ir viliojančiai jos kvepėjo. Močiutė, atvykusi mūsų aplankyti, visuomet jų priskindavo ir pamerkdavo kambariuose, kad namai prisipildytų jų nuostabaus aromato. Tai labai graži gėlė, ir jos dvelksmas juntamas aromate „Outspoken Intense“ – tokiu būdu stengiausi suteikti šiam kvapiajam vandeniui asmeniškumo.

Aromate „Outspoken Intense“ yra ir kinkanų akordų – atsimenu, tėtis juos augino sode ir išmokė mane teisingai šiuos vaisius nulupti. Tai labai smulkūs citrusiniai vaisiai. Pajutusi jų aromatą, prisimenu tas nerūpestingas vaikystės akimirkas.

Kuo jums kvepia naktis?

Naktis man kvepia aromatu „Outspoken Intense“. Tikrai taip. Aš pati kvepinuosi savo sukurtais aromatais. Juos kurdama įdėjau visą širdį ir labai didžiuojuosi savo kūriniais.

Kuo skiriasi aromatai „Outspoken“ ir „Outspoken Intense“?

Na, „Outspoken“ – pirmasis mano aromatas. Jo kūrimas buvo kaip mokomasis procesas, kuris užtruko net dvejus metus. Kurdama šį aromatą, kreipiau dėmesį į smulkiausias detales. Jis turėtų skatinti moteris likti ištikimomis sau, nebijoti sakyti to, ką jaučia, ir nesigėdyti savo jausmų. Turime didžiuotis tuo, kuo esame, drąsiai tai parodyti ir jaustis užtikrintai.

Antrasis aromatas žvelgia dar giliau, yra dar intensyvesnis. Norėdama tai perteikti, panaudojau šiek tiek daugiau saldumo, kuris perteikia adrenalino antplūdį, pažįstamą kiekvienam atlikėjui, žengiančiam į sceną. Tai, ko ieškojome, radome kinkanuose ir karambolose. Šios natos suteikia energijos ir pasitikėjimo savimi, kuris atsiskleidžia užlipus ant scenos. Tokią ugnį jaučiu savyje prieš kiekvieną pasirodymą. Norėjau, kad kiekviena moteris patirtų šį jausmą.

Vienas jūsų šeimos narys sirgo vėžiu. Ar ši sudėtinga situacija jūsų gyvenime paskatino jus remti AVON kovą su krūties vėžiu?

Viena iš priežasčių, paskatinusių mane bendradarbiauti su AVON buvo tai, kad ši kompanija garsėja savo labdaringa veikla, ji taip atkakliai kovoja su krūties vėžiu ir smurtu prieš moteris. Tai buvo viena iš pagrindinių priežasčių, padėjusių man apsispręsti kurti aromatus kartu su kompanija AVON.

Kada supratote, kad jūsų balsas gali padėti išsipildyti jūsų svajonėms?

Mano mama vesdavosi mane į teatrą žiūrėti miuziklų. Jie mane ir įkvėpė, nes žiūrėdama tuos miuziklus trokšdavau būti ant scenos kartu su atlikėjais ir supratau, kad būtent tuo noriu užsiimti gyvenime…

Kiek jūs turite drąsos ir veržlumo? Kodėl nusprendėte savo aromatus pavadinti „Outspoken“ ir „Intense“?

Man atrodo, kad esu kaip atversta knyga. Žmonės žino apie mano gyvenimą, ir aš nebijau atvirai pareikšti savo nuomonės. Esu visiškai ištikima sau.

Be to, esu labai veržlus žmogus. Labai kruopščiai atlieku visus darbus, atiduodama jiems visą širdį. Esu labai veržli scenoje ir prieš įžengdama į ją, nes noriu atiduoti savo gerbėjams viską, ką turiu geriausio.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt