Festivalinė mada: laimėk du bilietus į Satta Outside 2011!

Ugnius Kiguolis - -
Festivalinė mada: laimėk du bilietus į Satta Outside 2011!

Pasibaigus pirmajai konkurso daliai, kuomet siūlėme parodyti savo festivalinę aprangą ir laimėti du bilietus į Latvijoje vyksiantį Summer Sound Liepāja 2011 muzikos festivalį po atviru dangumi, kviečiame dalintis savo festivaliniais drabužių deriniais ir keliauti į alternatyvų kurortą – festivalį Satta Outside!

Rugpjūčio 12 – 15 dienomis, ilgojo Žolinių savaitgalio metu, Šventojoje jau penktąjį kartą bus galima mėgautis išlavintai ir smalsiai ausiai aktualia muzika bei menais ir sportu, kurie palengva virs dar viena diskoteka.

Didžiausias elektroninės muzikos festivalis Lietuvoje jūros ošimo fone kviečia atrasti amerikiečius Machinedrum bei The Gaslamp Killer, britą Paul White, kuris pasirodys kartu su perkusininku-vokalistu Mo’ Kolours, bulgarus 1000 names bei Young Montana?, kuris savo sceniniame varde tikrai turi klaustuką.

Jokių klaustukų nepaliks daugybė kitų atlikėjų, festivalio teritorijoje iškilsiantis Reivo Muziejus, žmonių kuriami Sattamobai (flashmobai vienijantys Satta lankytojus), Kauno dizaino savaitės metu sukurti baldai iš įvairių atliekų, stalo futbolas, paplūdimio tinklinis bei futbolas.

Nusprendei, kad privalai būti Satta Outside? Gali nusipirkti bilietus „Tiketoje“ arba gali laimėti du bilietus, dalyvaujant jurgita.lt festivalinės mados konkurse!

Tereikia ant jurgita.lt Facebook renginio sienos įkelti savo nuotrauką su drabužių deriniu, kuris Tavo manymu geriausiai atspindi festivalinę aprangą! Pasidalink jurgita.lt Facebook nuoroda su draugais. Tu ir vienas tavo draugas liepos 22- ąją keliaus į Summer Sound Liepāja 2011, jeigu Tavo festivalinės mados nuotrauka surinks daugiausiai „patinka“.


Gerbiamieji reiveriai, per Žolines palapines ręsime Šventojoje, kojas mirkysime šaltoje Baltijoje, o į ausis susileisime dozę tikrai kokybiškos muzikos!

Visa informacija apie festivalį: www.sattaoutside.lt arba jo FB puslapyje: Satta Outside Festival.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt