Filmo "Isikūnijimas" žvaigždė nusimetė drabužius "Calvin Klein" reklamoje

Ugnius Kiguolis - -
Filmo "Isikūnijimas" žvaigždė nusimetė drabužius "Calvin Klein" reklamoje

Dizaineris Calvin Klein pristatė 2010 metų rudens/žiemos apatinio trikotažo kolekcijos reklamą.

Iki šiol Calvin Klein apatinius reklamuodavo Holivudo pažiba Eva Mendes ir modelis Jamie Dornan. Reklaminius stendus puošiančios įspūdingos ir seksualios poros pozos dar iki šiol sulaukia didžiulio susidomėjimo. Šiemet dizaineris nusprendė, jog jo naująją apatinio trikotažo liniją Envy puikiai reprezentuos žavioji „Įsikūnijimo“ žvaigždė Zoe Saldana.

Reklaminiuose kadruose 32 – ejų metų aktorė pademonstruoja ne tik nuostabius Calvin Klein apatinius, bet ir apnuogintą liekną kūną. Šiai kampanijai ją įamžino fotografas Mikael Jansson.

„Zoe turi daug žavesio ir mes džiaugiamės, kad ji tapo Calvin Klein Underwear ir Calvin Klein Envy reklamos veidu. Ši moteris suteikia kampanijai gyvybės. Esame įsitikinę, kad jos natūralus grožis ir asmenybė prisidės prie mūsų prekės ženklo žinomumo ir perkamumo “, – savo simpatijas išreiškė Calvin Klein mados namų atstovas.

Po fotosesijos Zoe Saldana taip pat neslėpė susižavėjimo šiais mados namais. „Calvin Klein visuomet sukuria tokias gražias reklamas. Jaučiuosi nuostabiai galėdama bendradariauti su tokiu ikonišku ir pasaulyje pripažintu prekės ženklu kaip šis“, – vieno interviu metu kalbėjo Z. Saldana.

Filmo „Isikūnijimas“ žvaigždė nusimetė drabužius „Calvin Klein“ reklamojeFilmo „Isikūnijimas“ žvaigždė nusimetė drabužius „Calvin Klein“ reklamojeFilmo „Isikūnijimas“ žvaigždė nusimetė drabužius „Calvin Klein“ reklamojeFilmo „Isikūnijimas“ žvaigždė nusimetė drabužius „Calvin Klein“ reklamojeFilmo „Isikūnijimas“ žvaigždė nusimetė drabužius „Calvin Klein“ reklamojeFilmo „Isikūnijimas“ žvaigždė nusimetė drabužius „Calvin Klein“ reklamoje

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt