Fotografas MARIO TESTINO: magas su kamera

Ugnius Kiguolis - -
Fotografas MARIO TESTINO: magas su kamera

Prieš jo objektyvą stojo žymiausios mados ir stiliaus ikonos, tokios kaip princesė Diana ar modelis Kate Moss, taip pat garsiausi pasaulio dainininkai – Madonna, The Rolling Stones, Lady Gaga ir daugybė kitų. Jis įamžino garsiausių aktorių gyvenimo siužetą, pavyzdžiui, Gwyneth Paltrow ekstazę kątik gavus Oskaro statulėlę…

Dabar visa tai galima pamatyti naujausiame fotografo Mario Testino fotografijų albume „Private View“, kuris jau netrukus atsidurs viso pasaulio knygynų lentynose. Nuo mados fotosesijų iki garsių žmonių portretų. Fotografijų albumo, išleisto kultinės knygų leidyklos „Taschen“, bendraautoriumi tapo net pats Karlas Lagerfeldas, o ant viršelio atisdūrė… na kas gi dar, jei ne Lady Gaga?

Nors dabar Mario Testino gyvena įvairiose šalyse ir taip pat, kaip ir jo parodos keliauja po visą pasaulį, gimė jis Pietų Amerikoje – Peru sostinėje Limoje. Vėliau jis išvyko mokytis fotografijos į Londoną, čia ir prasidėjo jo įspūdinga karjera. Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos fotografijos, „Vanity Fair“ ir „Vogue“ žurnalų viršeliai ir stulbinančios mados fotosesijos – Burberry, Gucci, Calvin Klein, Michael Kors, Dolce & Gabbana, Estée Lauder, Valentino, Versace reklamos kampanijos.

Garsiausios pasaulio aktorės Kim Basinger, Emma Watson, Cameron Diaz, Gwyneth Paltrow, Julia Roberts, Meg Ryan, Catherine Zeta-Jones, modeliai Claudia Schiffer, Gisele Bündchen, Elizabeth Hurley, Kate Moss, dainininkės Janet Jackson, Madonna, Kylie Minogue, Kristen Stewart, Britney Spears, Lady Gaga – visos jos be išimties fotografavosi pas Mario Testino.

Knygą jau greitai bus galima nusipirkti čia: www.taschen.com

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt