Fotografė Annie Leibovitz pristatė įspūdingą "Vogue" žurnalo fotosesiją su filmo "Vargdieniai" žvaigždėmis

Gabriel E. Hall - -
Fotografė Annie Leibovitz pristatė įspūdingą "Vogue" žurnalo fotosesiją su filmo "Vargdieniai" žvaigždėmis

Minint šimtąsias pirmosios Viktoro Hugo romano „Vargdieniai“ ekranizacijos metines legendinė garsenybių fotografė Annie Leibovitz pristato fotosesiją, skirtą T. Hooperio filmui „Vargdieniai“. Prabangioje fotosesijoje dalyvavo pagrindinės filmo žvaigždės Anne Hathaway, Hugh Jackmanas, Russellas Crowe, Amanda Seyfried, Sacha Baronas Cohenas, Eddie Redmayne ir Helena Bonham Carter.

Fotografė A. Leibovitz aktoriams pasiūlė dar sykį pasinerti į 1830-ųjų atmosferą ir sukūrė tokį realistinį reginį, jog, regis, iš nuotraukų į mus žvelgia tikrų tikriausi Viktoro Hugo romano herojai: įsitempę, sunerimę, įsimylėję, užsispyrę, pavargę ir praradę geresnio gyvenimo viltį.

Skelbiama, jog meninės filmo herojų nuotraukos papuoš gruodžio mėnesio mados Biblija vadinamo žurnalo „Vogue“ numerį, ant kurio viršelio atsidūrė vieną pagrindinių filmo vaidmenų atlikusi aktorė Anne Hathaway. Kaip skelbia žiniasklaida, dėl savo vaidmens aktorė ne tik numetė maždaug 11 kilogramų svorio, tačiau ir nusirėžė ilgus plaukus, taip siekdama įsijausti į vaidmenį ir pažvelgti į mirtį nuo bedugnės, ant kurios krašto atsiduria jos įkūnijama Fantina, krašto. Teigdama, jog vaidmuo buvo vertas visų jos aukų, aktorė puse lūpų užsimena ir apie tai, jog pasibaigus filmavimui ją ištiko gili depresija, kadangi smulkaus sudėjimo moteris buvo išvargusi tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

„Dėl nieko nesigailiu, tačiau vaidmuo „Vargdieniuose“ tapo emociškai sunkiausiu mano karjeroje. Visą tą laiką mane palaikė sutuoktinis, ne tik kentęs mano emocijų pliūpsnius, tačiau ir padėjęs sugrįžti į normalų gyvenimą bei išsikapstyti iš depresijos“, – teigė neseniai už aktoriaus Adamo Shulmano ištekėjusi moteris, net nenorinti prisiminti kaip ruošdamasi filmavimams metė svorį.

Viktoro Hugo romano „Vargdieniai“ ekranizacijų skaičių galima būtų pavadinti rekordiniu. Pirmąkart kino ekranuose kaip nebyli keturių dalių juosta pasirodęs 1913-aisiais, romanas buvo ekranizuotas dar dvylika kartų (viena iš filmo versijų – animacinė). Nuo pirmosios romano ekranizacijos prabėgus šimtmečiui režisierius Tomas Hooperis miuzikle Vargdieniai“ (orig. „Les Miserables“) papasakos istoriją apie ant revoliucijos slenksčio stovinčią Europą ir to meto žmogaus gyvenimo dramas.

XIX amžiaus Prancūzija. Kaliniu buvęs Žanas Valžanas (akt. Hugh Jackman) slapstosi nuo teisingumo, kai tuo tarpu Paryžiaus policijos inspektorius Žaveras (akt. Russell Crowe) pabėgėlio radimą laiko savo paties garbės reikalu. Deja, Žanas negali pasiduoti teisėsaugai – kaltindamas save dėl fabriko darbininkės Fantinos (akt. Anne Hathaway) mirties vyras imasi globoti moters dukterį Kozetę (akt. Amanda Seyfried), kuriai privalo suteikti geresnį rytojų…

Vienas įspūdingiausių metų filmų, filmuotas aktoriams filmavimo aikštelėje dainuojant gyvai, jaudinantis ir dramatiškas miuziklas „Vargdieniai“ į Lietuvos kino ekranus atkeliaus sausio 4 dieną.

Filmo treileris: http://www.youtube.com/watch?v=4lgeGsfmkhk

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt