Fotošopu nudailinta Edita Vilkevičiūtė

Jake Doe - -
Fotošopu nudailinta Edita Vilkevičiūtė

Charizmatiška, žavi ir perspektyvi manekenė Edita Vilkevičiūtė toliau džiugina savo gerbėjus pristatydama dar vieną naują savo darbą. Šį kartą jai simpatijų nepagailėjo prabangus Amerikos prekybos centras Americana Manhasset. Mergina papuošė neseniai pasirodžiusį jo katalogą, kuris skirtas rudens/žiemos sezonams.

London Calling. Tokia yra pagrindinė katalogo idėja, kurią kartu su Edita realizuoja modelis Andrew Cooper. 64 puslapių leidinyje visas dėmesys skiriamas lietuvių gražuolei. Ji pristato madingiausius šaltojo sezono derinius , kuriuos siūlo garsiausi dizaineriai ar mados namai. Nuotraukose Edita pasirodo su Bottega Veneta, Chanel, Escada, Fendi, Michael Kors, Ralph Lauren, Burberry, Dior, Giorgio Armani, Gucci, Louis Vuitton, Prada, Versace bei daugelio kitų žymių mados kūrėjų drabužiais ir aksesuarais.

Americana Manhasset kataloge teigiama, jog 2010/2011 m. rudens ir žiemos sezonai bus pripildyti elegancijos, prabangos ir moteriškumo. Visa tai puikiai perteikia Edita.

Vos tik pasirodžiusios nuotraukos sulaukė ne tik palankių vertinimų. Daugelis mados mylėtojų nepagailėjo ir šiek tiek kritikos. „Ką jie padarė su Edita? Ji atrodo tokia plastikinė!“, „Per daug fotošopo! Man nepatinka daugelis šių nuotraukų“. Štai tokių ir panašaus pobūdžio komentarų susilaukė šis katalogas iš užsienio auditorijos. Ar pritarsite šiai nuomonei?

Americana Manhasset/London Calling

Fall 2010/2011 Lookbook

Fotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita VilkevičiūtėFotošopu nudailinta Edita Vilkevičiūtė

Nuotraukos americanamanhasset.com

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt