Fotostudija: Viešnagė grožio fabrike

Ugnius Kiguolis - -
Fotostudija: Viešnagė grožio fabrike

Kiekviena save mylinti mergina bent retkarčiais pasvajoja atsidurti profesionalų rankose: ekstravagantiškas makiažas, stilisto parinkti drabužiai, originali šukuosena, patyrusio fotografo idėjos ir fotoaparato blykstės neįprastoje aplinkoje. Tokia proga pasitaikė socialinio tinklalapio „Facebook“ lankytojoms. Fotografas Nerijus Paluckas surengė konkursą merginoms, kurios pasitiki savimi ir norėtų išmėginti fotomodelio darbą.

Dalyvauti galėjo visos, o balsavusieji ir komisija sprendė, kurios iš užsiregistravusiųjų (jų buvo apie 1300 – aut. past.) labiausiai vertos pagrindinio prizo – profesionalios mados fotosesijos. Specialistai pasirinko aštuonias merginas: Tautvilę Šliažaitę, Ievą Eidukaitę, Eglę Puodžiūtę, Mariją Kliamko, Sandrą Damusytę, Vytautę Slajutę, Gretę Indičianskytę, Eglę Gudaitę. Užvirė intensyvus kūrybinis darbas, kurio rezultatą – aštuonis tobuliausius kadrus – ir pateikiame Jūsų, mielieji skaitytojai, teismui. „Facebook“ tinklalapio lankytojai jau įvertino nuotraukas ir išrinko tris favorites – Tautvilę Šliažaitę, Ievą Eidukaitę ir Eglę Puodžiūtę (pastaroji priklauso „Supermodels“ agentūrai – aut. past.). Konkursą ir pagrindinį prizą – profesionalią fotosesiją – laimėjo Tautvilė Šliažaitė. Jūsų nuomonė nebūtinai turi sutapti su „Facebook“ lankytojų, tad balsuokite internetinėje „Jurgitos“ versijoje ir patys išrinkite geriausią nuotrauką!


Apie idėjos autorių:


Nerijaus Palucko gyvenime fotografija egzistuoja nuo pat gimimo, nes tai buvo jo tėvo aistra. Pats Nerijus fotografuoti pradėjo prieš 10 metų. Jis iki šiol turi senų nepanaudotų juodai baltų juostelių ir keletą mechaninių fotoaparatų, kurie iki šiol puikiai veikia. Šiandien Nerijus dirba su skaitmenine technika paties įsirengtoje fotostudijoje. Vis dėlto fotografas neatsižada minties į rankas kada nors paimti ir senuosius fotoaparatus.

„Mados fotografija, kaip ir pati mada, turi būti skirtinga, bet kartu ir panaši. Skoninga, bet kartu ir kažkam visiškai nepriimtina ar atstumianti. Mados fotografai privalo išmokti vaikščioti tvoros viršumi, kur vienoje pusėje elegancija, stilius ir harmonija, o kitoje – beprotybė. Pastarasis mano projektas, kurio nuotraukas matote, atspindi mano dabartinę nuotaiką ir požiūrį“, – patikina Nerijus ir pažada savo kūrybą dar ne kartą pristatyti „Jurgitos“ puslapiuose.

Projekte dalyvavo:

Idėja ir fotografija – Nerijus Paluckas

Aprangos stilius – Milda Juknevičiūtė

Kostiumų dizainas – Inesa Sventickytė

Grimas – Daiva Kablytė

Šukuosenos – Martynas Šalkauskas

Fotostudija: Viešnagė grožio fabrikeFotostudija: Viešnagė grožio fabrikeFotostudija: Viešnagė grožio fabrikeFotostudija: Viešnagė grožio fabrikeFotostudija: Viešnagė grožio fabrikeFotostudija: Viešnagė grožio fabrikeFotostudija: Viešnagė grožio fabrikeFotostudija: Viešnagė grožio fabrike

Nuotraukų pavadinimai:

Tautvilė Šliažaitė – Stiprus užnugaris

Ieva Eidukaitė – Grožio narvas

Eglė Puodžiūtė – Rečiausias žiedas

Maria Kliamko – Saldi nelaisvė

Sandra Damusytė – Princesės laikas

Vytautė Slajutė – Poseidono žmona

Gretė Indicianskytė – Lengva it pūkas

Eglė Gudaitė – Manekeno instinktas

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt