Garbanos ar kasytės? Rinktis tau!

Jake Doe - -
Garbanos ar kasytės? Rinktis tau!

Grožio salonui „Dalios grožio studija“ atstovaujantis plaukų stilistas Maksimas Tarelkinas turi savo filosofiją, kokias šukuosenas merginos turėtų rinktis išleistuvėms ar diplomų įteikimui. Žinomas kirpėjas pataria merginoms nepersistengti – itin įmantrios šukuosenos tokiomis progomis gali atrodyti kvailai.

„Nereikia Gedimino pilių ant galvos. Tokios šukuosenos ne tik juokingai atrodo, bet ir labai sendina. Kuo natūraliau atrodysi, tuo labiau sau patiksi praėjus dešimtmečiams, kai peržiūrinėsi senas fotografijas. Be to, prašmatnios šukuosenos ir prabangios suknelės gali atbaidyti vaikinus. Juk nenorėtum išleistuvių vakarėlį praleisti viena salės kamputyje“, – pusiau rimtai, pusiau juokais dėsto šukuosenų meistras. Be to, Maksimas pataria rinktis „mobilias“ šukuosenas – tai yra tokias, kurios tiktų tiek oficialiajai šventės daliai, tiek vakarėliui.

Žinomas stilistas pataria savo įvaizdžiui neabejingoms panelėms neeksperimentuoti su savo plaukais ir šukuosenas patikėti profesionalams: „Tokios progos yra tikrai svarbios, todėl reikėtų pasitaupyti pinigėlių ir užsukti į gerą grožio saloną. Be to, gražių garbanų su paprasčiausiais plaukų suktukais nepavyks pasidaryti – tam reikia specialios technikos.“

Šventėms geriau ruoštis iš anksto – juk plaukai per vieną dieną netaps gražūs. „Jurgita“ pateikia keletą naudingų patarimų, kad tavo plaukai šventės dieną atrodytų nuostabiai.

1. Pavasarį trūksta vitaminų, o tai turi įtakos ir tavo plaukams. Keisk mitybos įpročius: paįvairink savo racioną baltymų turinčiu maistu, sultingais vaisiais, nors dukart per savaitę valgyk riebios žuvies, gerk daug vandens.

2. Kiekvieną vakarą plaukus iššukuok, taip pašalinsi nešvarumus, pamasažuosi galvą. Rinkis medinį šepetį, gali būti su natūraliais šeriais. Toks šepetys geriausiai tinka sausiems, nepaklusniems plaukams.

3. Netaupyk geram šampūnui ir kondicionieriui. Plaukai – gražiausias tavo aksesuaras. Pavasarį ir vasarą rinkis priemones, turinčias apsauginius filtrus nuo ultravioletinių spindulių.

4. Paprastas, bet labai efektyvus būdas išlaikyti plaukų drėgmę – skalauk juos šaltu vandeniu.

5. Ar dažytum plaukus namie, ar salone rinkis natūralius plaukų dažus. Cheminiai dažai išdžiovina natūralius plaukų aliejus. Labiausiai tau tinkanti spalva – ta, su kuria gimei, todėl keliais tonais ją pašviesink ar patamsink, kad gautum optimalų rezultatą.

6. Šilkinis pagalvės užvalkalas – prabanga, kurią privalai sau leisti.

Lengvos garbanos, įvairūs pynimai – tokiomis šukuosenų madų tendencijomis turėtų naudotis išleistuvių ar diplomų įteikimų šventei besipuošiančios merginos. Maksimas sukūrė keturis šukuosenų pasiūlymus „Jurgitos“ skaitytojoms, kurioms nesvetimas urbanistinis įvaizdis.

Garbanos a la Yves Saint Laurent 1937

Garbanos ar kasytės? Rinktis tau!


Lanksčios Yves Saint Laurent stiliaus garbanėlės. Labai sušvelnina bruožus, maskuoja didelę nosį. Suteikia įvaizdžiui lengvumo, jaunatviškumo. Labai universalus sprendimas, tinkantis beveik visoms.

Neofolkloras

Garbanos ar kasytės? Rinktis tau!


Įvairūs pynimai (ir netgi Julijos Tymošenkos stiliaus) dabar labai madingi, tad užsimaniusi kasyčių tokia proga tikrai neatrodysi juokingai ar kvailai. Šis variantas tinka taupiosioms, nes plaukus gali supinti ir išradinga mama ar draugė. Be to, nereikės kažkokių prašmatnių priemonių plaukams.

Kaip iš lovos

Garbanos ar kasytės? Rinktis tau!


Tokią šukuoseną turėtų rinktis valiūkiško charakterio, nestandartinės išvaizdos, išsiskirti minioje mėgstančios merginos. Ilgus plaukus susukite virvele ant piršto. Jas pakaušyje susekite, o galiukus išleiskite į priekį ir sušiauškite.

Neoretro

Garbanos ar kasytės? Rinktis tau!


Lanksčios garbanos ant pečių taip pat sušvelnina veido bruožus, padidina plaukų apimtį. Itin subtili šukuosena, tinkanti ramaus, subtilaus charakterio merginoms.

Modeliai:

Ugnė Eniulaitytė („Supermodels“)

Marija Babinskytė („Supermodels“)

Eglė Girijotaitė („Supermodels“)

Gerda Zubrickaitė („Supermodels“)

Fotografas: A. Bakas („Ciklopas“)

Makiažas: Laura Kreivytė

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt