Garsus modelis neteko darbo per savo gimtadienį

Jake Doe - -
Garsus modelis neteko darbo per savo gimtadienį

Mados padangėje vis dar tvyro įtampa tarp dviejų supermodelių – Paulina Porizkova ir Tyra Banks.

Buvusi garsi manekenė Paulina Porizkova prieš dvejus metus pradėjo dirbti garsiajame realybės šou „America‘s Next Top Model“. Tačiau neseniai paaiškėjo, kad jos teisėjavimo dienos televizijos ekranuose suskaičiuotos. Balandžio 9 d. šventusi 44 metų sukaktį Paulina sulaukė skambučio, kuriame vietoj nuoširdžių gimtadieninių sveikinimų išgirdo, kad yra atleidžiama iš darbo!

Supermodelis Paulina Porizkova nė nenumanė, kad bus atleidžiama. Tai sužinojusi, ji nusprendė netylėti ir šią žinią paviešinti populiariojoje televizijos laidoje „Late Late Show“. „Man pasakė, kad atleidimo priežastis yra ta, kad „Amerikos Next Top Modeliai“ pastorėjo ir jiems reikėjo atsikratyti šiek tiek papildomų kilogramų. Pasirodo, tas papildomas svoris ir buvau aš“, – teigia žymi moteris.

Paklausta apie jos santykius su realybės šou vadovaujančia Tyra Banks, Paulina pateikė dar vieną galimą atleidimo priežastį, kuri yra neva „per didelis jos ego“. „Nemaniau, kad mano ego yra iš tiesų toks didelis, kol man to nepasakė laidos režisieriai“ – toliau tęsė Paulina. „Aš manau, kad jie paprasčiausiai pajuto, kad manęs nereikia, todėl ir atleido“.

Kitame savo pokalbyje Paulina Porizkova atskleidė realybės šou užkulisių detales ir prisipažino, kad tarp jos ir supermodelio Tyros vyravo šiokia tokia trintis dėl pastarosios vėlavimo į filmavimus. Paulina teigimu, jai tekdavo laukti savo kolegės teisėjos ir kartu vadovės net šešias valandas. „Jie pasakydavo, kad Tyra yra labai užsiėmusi ir kad aš nesiskųsčiau, o apskritai būčiau dėkinga už tokį darbą“. Moters teigimu, ten praleistas jos laikas apskritai nebuvo labai vertinamas.

„America’s Next Top Model“ įtaka priklauso Tyra Banks. Ir čia visi jos norai užima reikšmingiausią vietą. Todėl šie vieši Paulinos pasisakymai, panašu, tikrai nesugrąžins jos į darbą. Dabar belieka laukti, kas pakeis Pauliną garsiajame realybės šou.

Garsus modelis neteko darbo per savo gimtadienį

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt