Garsūs stilistai siūlo vadovautis šventinės aprangos gidu

Gabriel E. Hall - -
Garsūs stilistai siūlo vadovautis šventinės aprangos gidu

Prieššventiniu laikotarpiu daugelis žmonių į parduotuves susiruošia ne tik ieškoti dovanų savo artimiesiems, bet ir dairydamiesi ypatingo drabužio ar aksesuaro, kuriuo pasipuošę sužibėtų per didžiąsias metų šventes. Stilistai Austėja Jablonskytė bei Marius Stanevičius, apsilankę mados ir stiliaus centre „Europa“, sudarė šventinės aprangos gidą, padėsiantį nesuklysti renkantis šventinį apdarą.

„Prieš Kalėdas pastebime, kad tiek vyrai, tiek moterys parduotuvėse vis dažniau ieško puošnių bei elegantiškų proginių drabužių. Daugelio jų negąsdina net ir palyginti didelės kai kurių drabužių kainos, nes tai suvokiama kaip investicija į ypatingą šventinę nuotaiką,“ – sako prekybos centro „Europa“ vadovė Gintarė Urnevičienė.

Stilistė A. Jablonskytė per šventes pataria išnaudoti progą ir pasipuošti išskirtiniais drabužiais, o Naujuosius metus sutikti maksimaliai kūrybiškai: drąsesnės moterys gali rinktis kepuraites su vualiu arba prie šventinio stiliaus derinti plunksnas, blizgučius. Stilistė pastebi, kad puošiantis svarbiai šventei svarbu rinktis jau patikrintus, klasikinius aprangos variantus, juos pagyvinant įdomiomis detalėmis: „Ekstremalūs eksperimentai gali nepasitvirtinti ir atrodyti nekaip“.

Stilistas M. Stanevičius vyrams, ieškantiems išskirtinės aprangos Naujųjų metų vakarui, pataria kreipti dėmesį į drabužio spalvą, detales, audinius bei pasirinkti vieną ar kelis įdomius aksesuarus. Planuojantys vilkėti smokingą gali rinktis originalią varlytę ar avalynę, o šalia tradicinio kirpimo palto – įdomesnį šaliką arba marškinius. Norintiems atrodyti ypač subtiliai ir skoningai, patariama rinktis spalvingas fantazijas, ryškias kelnes, akinius, kaklaraiščius ar puošnius švarkus: „Aksominis sodrios spalvos švarkas – šio sezono vyrų „must have“ sąrašo viršuje, tad jį įsigiję tikrai neapsiriksite,“ – sako M. Stanevičius.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt