Gatvės stilius: paltų idėjos rudeniui

Alice Woods - -
Gatvės stilius: paltų idėjos rudeniui

Žvarbų rudenį norisi jaustis ne tik šiltai ir jaukiai, bet ir stilingai. Paltų, kaip ir kitų drabužių, pasirinkimas šį sezoną tikrai didelis: nuo klasikinio sukirpimo iki neįprastų modelių, nuo neutralių atsaplvių iki itin ryškių spalvų.

Savo rudens – žiemos kolekcijose dizaineriai itin akcentuoja išryškinto liemens ir pečių liniją. Paltai yra apjuosiami diržais, o pečiai dažniausiai yra aštrūs, užapvalinti ar dekoruoti įviriomis detalėmis. Šį sezoną neapsieita ir be kailinių apykaklių ar rankovių, kurios suteikia išskirtinės prabangos ir elegancijos. Norinčioms atrodyti originaliai, dizaineriai siūlo rinktis trijų ketvirčių rankoves, prie kurių labai tiks ilgos pirštinės.

Madingų ir įdomių aprangos derinių pilna ne tik ant podiumo, bet ir gatvėje. Jie, kaip ir akiračio plėtimas, padeda formuoti savitą stilių. Tad šiandien kviečiame persikelti į didžiųjų mados miestų – Londono, Milano, Niujorko, Paryžiaus – gatves ir pasižiūrėti, kokius paltus šiemet renkasi jų stileivos. Gal rasite sau patinkančių idėjų!?

Pastebėjome, jog tiek moterys, tiek vyrai šiemet šlovina ne tik eleganciją, patogumą ar praktiškumą, bet ir išskirtinumą bei žaismingumą. Niūrius juodus siluetus keičia drąsios spalvos, visagaliai langučiai bei įvairiaformiai kirpimai. Didžiųjų mados miestų gatvėse sutikti praeiviai renkasi odinius, vilnonius audinius bei šiuo metu populiarumo viršūnėje esančią tvido medžiagą. Įvairaus ilgio paltukai yra puošiami didžiuliais šalikais, originaliomis sagomis ar kailiu.

Daugiau paltų idėjų rudeniui – galerijoje.

Gatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniuiGatvės stilius: paltų idėjos rudeniui

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt