Gegužės mėnesio „Jurgita“ – apie keliones ir pavasario mados tendencijas

Lucia Danes - -
Gegužės mėnesio „Jurgita“ – apie keliones ir pavasario mados tendencijas

Artėja ilgai laukta vasara, kai daugelis mūsų planuojame atostogas. Visi mes skirtingi, tad ir poilsį kiekvienas įsivaizduojame kitaip. Vieni atsipalaiduoja ravėdami daržus pas močiutę kaime – kiti gulėdami sausakimšame Baltijos paplūdimyje, treti trokšta ištrūkti iš įprastos aplinkos ir renkasi astostogas užsienyje. Šį numerį dedikuojame pastariesiems ir primygtinai siūlome paskaityti numerio temą, kurioje kelionių specialistas Julius pataria, kaip keliauti pigiau. Kad neskaudėtų galvos kuo apsirengti per atostogas, patikrinome lietuviškas parduotuves ir parengėme Jums daug pasiūlymų, atsižvelgdami į naujausias mados tendencijas. Pasiknisome ir internete, kur radome tikrai įdomių daiktų ir už prieinamą kainą.

„Jei keliauti, tai kuo toliau“, – nusprendė mūsų mados ekspertė Sandra ir susiruošė… į kosmosą. Būtent apie kosmines tendencijas ji parengė mados istorijos rubriką. Fotografas Erikas keliauti įvairiausiomis transporto priemonėmis privertė fotosesijos modelį, o britų kulinaro Gordono Ramsey receptai padės Jums susipažinti su įvairiausiomis pasaulio virtuvėmis.

Nepamiršome reportažo apie neįtikėtinai sėkmingą „Supermodels“ atranką, į kurią suvažiavo garsiausių modelių agentūrų atstovai iš viso pasaulio. Lankėmės renginiuose, kur ieškojome stilingai apsirengusių žvaigždžių. Stilingųjų ieškojome ir Vilniaus bei Kauno gatvėse.

Tiek daug visko nuveikėme, tad pats laikas pagalvoti ir apie atostogas… Juokaujame, žinoma. Gero skaitymo!

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt