Geidžiamiausių moterų dešimtukas 2011

Alice Woods - -

Vakar populiarus vyrų portalas Askmen.com paskelbė tradicinį geidžiamiausių pasaulio moterų 99-uką. Pirmąją šio garbingo sąrašo vietą užėmė, daugiausiai skaitytojų balsų užėmusi, serialo „Gossip girl“ žvaigždė Blake Lively, kuri nuo praėjusių metų pakilo net 84-mis vietomis!

Askmen įžymiajai blondinei negaili pagyrų ne tik dėl ilgų kojų ir įspūdingos iškirptės, bet ir dėl visą pasaulį sužavėjusio aktorinio talento bei charizmos. Lively, itin išgarsėjusi Serenos van der Woodsen vaidmeniu TV šou „Gossip girl“, pasakojančiame apie turtingo Niujorko jaunimo gyvenimą, gerbėjus bei kino kritikus maloniai nustebino, praėjusiais metais nusifilmavusi kriminalinėje Ben Affleck režisuotoje dramoje „The Town“ („Miestas“), kurioje suvaidino 37-rių metų narkomanę Krista Coughlin.

Antrąją sąrašo vietą užėmė filmo „Black Swan“ žvaigždė, 27-rių Mila Kunis, o trečiąją – 38-rių Kolumbijos aktorė bei modelis Sofia Vergara.

Tuo tarpu JAV dainininkė ir aktorė Beyonce Knowles buvo paskelbta dešimtmečio moterimi, nes į geidžiamiausiųjų sąrašą sugebėjo patekti net devynis metus iš eilės, o 2007-aisiais rinkimus laimėjo.

Jūsų dėmesiui – pirmasis geidžiamiausių moterų dešimtukas 2011:

1. Blake Lively

2. Mila Kunis

3. Sofia Vergara

4. Selita Ebanks

5. Miranda Kerr

6. Cheryl Cole

7. Scarlett Johansson

8. Katy Perry

9. Anne Hathaway

10. Jessica Pare

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt